Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma találkozni fogok ez exszemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkozni fogok ez exszemmel.3 hete szakítottunk szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Ő Pultos egy szórakozóhelyen és a haverok oda akarnak menni kicsit dumálni és onnan tovább szórakozni. Úgy érzem h. továbbléptem mert rájöttem h. a kapcsolatunkba nem volt sok nekem jó dolog. Persze volt sok szép élmény meg emlék de ez mindenhol így van szerintem. Szóval terveim szerint bemegyek köszönök mutatom a legjobbat magamból. Ő egy kicsit meg van rám sértődve szerintem egy régebbi beszélgetés miatt. De Akár hogy is fog velem viselkedni én normális leszek vele.

Szerintetek érdemes így csinálni? Vagy eleve kár lemenni vagy bármilyen beszélgetésbe belemerülni? Jaah... Közös megegyezéssel lett vége. Szerintem ő is túltette már magát rajta! Ő persze erről nem tud h. én megyek majd le.


2017. aug. 26. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj. Nagyon nem szivozhat, neki a munkahelye. Köszönés, egy-ket mondat udvariassági beszélgetés max, és nem foglalkozol vele.
2017. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj le nyugodtan ha Téged nem feszélyez a jelenléte, de én a helyedben a köszönésen kívül más egyebet nem beszélnék Vele. Lezártátok a kapcsolatot, nem akartok egymástól semmit, Ő ott dolgozik, Te szórakozni mész egy másik társasággal. Ha beszélgetésbe kezdesz Vele vajon miről is a "hogy vagy?"-on kivül.


Nem kell Vele "viselkedned" sehogy, köszönsz neki és kész. Megbántani gondolom nem akarod, a kapcsolatot újrakezdeni sem, akkor nincs miről beszélnetek.Főleg nem a munkahelyén, meg hát úgy egyébként sem.

2017. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szakítás óta egyszer találkoztunk akkor is csalódást okozott azzal h. azt hitte hülye vagyok és nem látom h "füllent". Utána jött a egy kis vádaskodás. Én nem akarom újrakezdeni. Az h. mit hoz fel bennem érzelmet az majd akkor fog kiderülni amikor ott állok. Én így gondolom...
2017. aug. 26. 11:28
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:

Semmi gond nincs azzal,ha bemész csak nem látom értelmét.Ha túltetted magad rajta,akkor miért tervezed,hogy bemész oda?

A 3 hét elég kevés idő ehhez,könnyen visszaeshetsz,persze haverokkal mentek be oda,de annyi más hely van,miért pont oda akarnak menni,főleg ha tudják a szitut?

2017. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindketten messze vagytok ettől, ennek ellebére menj s alakíts ki egy normális kapcsolatot, még ha nem is fogtok többé beszélni. Ne megsértődés legyen utolsó.
2017. aug. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom h. semmi értelme a sértődésnek. Olyan ember vagyok aki nem szeret rosszba lenni habár azzal is tisztába vok h. az ő részéről mit gondolnak rólam... De az már nem az én dolgom. Hát egy nagyvárosba sok hely van de itt... ahova lehetne menni az 3 hely ebből nekem ez a hely már 5 éve a törzshelyem napi szinten bejárok. Nem fogok azért máshova menni mert az egyik exem meg van rám sértődve :)
2017. aug. 26. 11:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Végülis, miért ne mehetnél be a haverjaiddal egy szórakozóhelyre? Ha mindketten tudjátok kezelni a helyzetet.
2017. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom h. tudom... Fel vok készülve mindenre még arra is ha új pali van neki. Persze szarul fog esni de hát túl léptünk egymáson én úgy gondolom...
2017. aug. 26. 17:04
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem,ha törzshelyed,akkor persze ez ne riasszon el.Menj oda,viselkedj vele normálisan,illetve csak a minimális kommunikáció legyen.
2017. aug. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát szerintem a köszönésen meg az italkikérésen kívül más nem lesz. Én tervezek más mondjuk azt :)

Köszönöm a válaszaitokat!

2017. aug. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!