Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha sokszor megbántottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokszor megbántottam a párom még ki békithető valahogy?

Figyelt kérdés
2018. febr. 7. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Te ismered a párod, neked kéne tudnod. Attól is függ mivel bántottad meg. Az ilyeneket jobb lenne egy kicsit kifejteni.
2018. febr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hans Pötterman ***** válasza:

Nem sok információt osztott meg velünk. Ez függ több tényezőtől is.

-Mivel bántotta meg a párját

-Mennyire sokszor

-mennyire békíthető típus(Amit persze Önnek kell érezni, hisz az Ön párja.

2018. febr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés részletekbe bocsátkozó nívójához a következő válaszokat tudnám adni:

Lehet,talán,esetleg,elképzelhető.

Örülök,hogy segíthettem :)

2018. febr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindig sikerült valami bántót mondani neki ma is sikerült holott igyekszem változni hogy újra együtt legyünk de a kollégája csúnyán beszólt kb nehogy lopjak legalábbis úgy éreztem a mondandóját. És a barátnőmnek mondtam hogy ezt hogy gondolják hisz én is segítettem neki benne. Nem várok érte köszönetet mert nem azért segítettem neki hanem mert szeretem. Miért van az hogy azt bántjuk meg a legjobban akit szeretünk?
2018. febr. 7. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez mindig így van az bántjuk akit szeretünk. Ne bántsd meg többször,sok lesz neki és végleg ott hagy.
2018. febr. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!