Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nagyon megbántot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon megbántottam és nem tud megbocsátani? Hogyan tegyem jóvá?

Figyelt kérdés

Nos...Durván egy hete felkaptam a vizet nagyon amikor minden magyarázat nélkül lemondta a közös programot és egész este nem volt hajlandó írni. Napközben dolgoztam, nem tudtam se írni, se hívni és csak nagyon későn értem haza ezért sértődött meg gondolom....de ő túl büszke ahhoz h annyit írjon h sz @ rul esett h nem kerestél, akkor nagyon szívesen kiengeszteltem volna valahogyan...

Ahogy mondtam felkaptam a vizet közöltem h akkor nyugodtan találkozzon mással (rátervezett a mi programunkra-csak kitalálta, egész nap otthon volt), küldtem neki egy kis k @ pdbe jelet meg azt írtam h sz @ r ember. Hogy hagyjon és jó szórakozást, jaa meg h amit mond az semmi.

Erre vártam h majd bocsánatot kér v elém jön másnap vagy vmi aztán én is bocsánatot kérek, szexelünk egy jót és minden ok újra. De nem...

Én nem igazán bírom a feszültséget szóval hívtam, kerestem smst írtam, tényleg aggódtam, de semmi...Majd küldött egy fotót h épp a pszichológusnál van és semmi kedve velem beszélni. Azt tudnotok kell h egyedül áll a a lábán szinte gyerekkora óta, sokkal érettebb mint a kortársai nehezen viseli a stresszt, és nem is mutatja ki ha valami fáj neki..korábban is volt már orvosnál emiatt és stressz alapú gyomorproblémái is vannak.. Sok rossz volt neki mostanában, én lehettem a hab a tortán. Beláttam h f @ sz voltam így hát bocsánatot kértem azért amit mondtam stb, felmentem hozzá...és igazából nagyon nem úgy tűnik h meg tudna bocsátani...

Ami abszurd h ennyiből lett ennyi...főleg h ezerféle módon mutatom ki neki h szeretem, szóval nem vagyok vele egy k_cs_g rib @ nc, mindig kényeztetem, szeretek vele lenni, programokat csinálni, néha meglepem apróságokkal, figyelek arra amit mondd, nem utasítom el soha... és képtelen vagyok elhinni h ezt nem tudja megbocsátani. Közölte h nem akar velem többet találkozni, ne keressem, ne hívjam....Túl sok neki a stressz, és neki ez sok.. Utána beszéltünk, most már ott tartunk h ha van ideje találkozhatunk...

Szerintetek ez szeretet??? Én sose tudnám ezt csinálni vele ha szeretem főleg nem ilyen kis h ü lyeségért..én is iszonyat kivagyok már..

És oké... megértem h szakítani akar...de ha valaha is szeretett akkor egyik pillanatról a másikra tud hagyni elmenni? Én nem tudom. Nem akarja h a barátnője legyek ezt is megértem de mi barátok is vagyunk szóval...fogalmam sincs h mit tegyek...

Nagyon jól elvagyunk mindig együtt, sokat nevetünk, jó a szex is... És mielőtt vki írná...nincs neki másik barátnője..

Én gondoltam már arra h tulajdonképpen ez az egész érzelmi zsarolás...de nem az...nem blöfföl...vagy ha lelkibeteg akkor magán kívül tud ő egyáltalán szeretni? Valaki írjon már vmi hasznosat...

Én szívemből bocsánatot kértem, mást nem tudok tenni. Tehát ha nem akarja oké. Ami nagyon bánt (mármint azon kívül h nem akar látni engem a szerelmét de ugye az én fájdalmam itt nem számít most) h tényleg ennyire a padlóra küldtem egy béna kis mondattal..Hogyan tegyem jóvá?

Én mindig az vagyok akit megbántanak és most nem nagyon tudom h mi legyen...



2018. jan. 31. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Te jó ég...sorry nagyon hosszú, de köszi ha vki elolvassa :)
2018. jan. 31. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészen pontosan mi az, amiért meg kéne bocsátania? Mi változott, miért lenne ezentúl bármi más?
2018. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ő azon nem tud túllépni h azt mondtam neki h sz @ r ember.. azt mondta ez azért elég sokat jelent ( pedig amúgy semmit se miután tényleg mindenhogy éreztetem vele hogy fontos nekem)

Tehát hogy ezt mondtam..

2018. jan. 31. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten... Nem is értem, hogy tud téged elviselni, már rég kidobtalak volna.


" ő túl büszke ahhoz h annyit írjon h sz @ rul esett h nem kerestél, akkor nagyon szívesen kiengeszteltem volna valahogyan... "


A bocsánatkérés nem feltételhez kötött, bocsánatot kellett volna kérned anélkül, hogy bármilyen kezdeményezést vársz tőle.

2018. jan. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint kidob téged végre, megszűnik az életében lévő stressz 70%-a minimum.
2018. jan. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Megérdemlitek egymást. Ő bevágja a durcát apróságokon, te meg idegbeteg módjára kiosztod a fenébe.

Neki is meg kéne tanulnia empatikusabbnak lenni, megérteni, hogy pl munka közben nem tudsz írni, de attól még nem változott semmi, szereted, áll a megbeszélt program.

De neked is lenne bőven mit változnod, és nem hirtelen haragúnak lenni, mert az nem vezet sok jóra. Utólag hiába kérsz bocsánatot, azokat a szavakat már kimondtad, jóvá tenni nem lehet.

Gondolom nem ez volt az első eset.

Soha nem írnék ilyet a páromnak,hogy szar ember és hasonlók. Meg kéne válogatni a szavaidat, nem csodálom, hogy erre berágott.

Ha hirtelen haragú vagy,akkor számolj el 10-ig, lődd ki a netet ha kell, foglald el magad és ha lenyugodtál írj neki.

Személyesen is számolj vissza, gondold át és ne vágj mindent a fejéhez, mert nem tudod utána visszavonni. A szavaknak súlya van.

2018. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5ös...erre már én is gondoltam...:D


Én mindig nyugodt voltam...mióta vele vagyok azóta megy ez. Ha ő bánt meg akkor is sokszor úgy forgatja h én legyek a szemét.

2018. jan. 31. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól értem hogy az egész konfliktus a "nem kerestem egész nap mert dolgoztam" problémából indul? Már ha ezt lehet problémának nevezni. Ha igen akkor a sráccal komoly gondok vannak. Durci lett és még fotózkodot is a dilidokinál. Húú. Ha nem jó neki a bocsánatkérésed, akkor hiába puncsolsz tovább.
2018. jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!