Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyen esetben tenni? Van okom félni?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem fél évvel ezelőtt egy férfivel. 2 hónapot együtt voltunk majd szakítottam vele mert nagyon rámtelepedett nagyon féltékeny volt. Amikor szakítottam vele teljesen összeomlott. Meg akartam szakítani minden kapcsolatot vele de könyörgött hogy legalább mint barátok maradjunk kapcsolatba. Egy ideig belementem ebbe de láttam hogy nem lesz jó. Mondtam ne hívjon ne írjon ne keressen többet. De nem hagyta abba pedig nem reagáltam egyáltalán. Letiltottam mindenhonnan. Ennek 2 hete. Azt hittem felfogja hogy vége és nem akarok még csak hallani se róla. Erre jön anyukám hogy szivecskés lájkokat küldözget az anya oldalán lévő képeimre. Most tiltottam onnan is. De már félek hogy nem hagyja abba. Már mindenhonnan tiltottam. Mit lehet még tenni?
2018. febr. 8. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Leszarni. Ha más helyen is keres, akkor feljelented zaklatásért.
2018. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, a legjobb megoldás, ha mindenhonnan eltünteted magadról a fotókat, és valóban minden elérhetőséget megszüntetsz.

Bármilyen kiskaput nyitva hagysz, már elkezd kombinálni, hogy biztos akarsz valamit tőle...

Egy szerelmes ember annyira nem lát meg semmi negatív utalást, hogy borzalom.

Legközelebb meg csak valóban olyannal kezdj bármilyen kapcsolatot, akit jól kiismertél, és biztos vagy benne, hogy ő az.

2018. febr. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted gogy szakitottatok. Tarts ki a tiltasok mellett. Az exem akkoriban csinált új fb profilt más képpel vagy mikor osszejott egy csajjal annak a fbrol zaklatott majd miután tovabb léptem mefint egy uj fbrol próbált besarozni a páromnak (hatastalanul mert mára a férjem) és kb annyit cseréltem a telefonszamom mint más az ágyneműt. Kb egy év után felcsinalt egy lányt igy azt legalább elvette feleségül mert mikor osszejottem vele urolag tudtam meg hogy egy masik nő is gyereket várt tőle. Szóval egy szó mint száz : tényleg ne gagyj neki kiskapukat. Nekem az egész csaladja és barátja ve van teve a tiltolistara
2018. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!