Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem törli a volt csajom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törli a volt csajom a közös és rám utaló képeket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 8. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd törli, türelem.
2018. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert ennyire se vagy fontos neki hogy rászánja zt a minimális időt.
2018. febr. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy törli, vagy nem, ebbe nem kell semmit se belelátni. Ha már túl van rajtad, akkor pont nem fogja érdekelni, hogy vannak-e még kinn közös képeitek vagy sem, nem fog fájni neki, ha rájuk bukkan.. Nem mindenki szabadul meg a múltjától.
2018. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen ,de közben már mással komázik. Így sem zavarja?
2018. febr. 8. 14:36
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Én pl nem töröltem a közös képeimet az exeimmel, pedig már sok éve, hogy szakítottunk, és alig gondolok rájuk.

Minek törölni? Akkor az életem részei voltak. Attól még, hogy azóta szétmentünk, nem érzem úgy, hogy tagadnom kéne, vagy megpróbálni semmissé tenni.


Amúgy kérdezd meg tőle esetleg. Ha rám írna egyik exem, hogy zavarja, akkor természetesen szó nélkül törölném őket.

2018. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%

Az én volt barátnőm se törli, pedig lassan 4 éve, hogy szétmentünk. Most néztem, nem sok fotó de még mindig fent van az kép amin 'véletlenül' a csecsét fogom.


Szimpla Hanyagságnál vagy nemtörődömségnél nem nézek ki többet ebből. Ha majd lesz egy igényes párja biztos rászól, hogy szedje le, mert nem vet rá jó fényt.

2018. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy van vele, hogy a múltja része vagy és csak azért, mert már nem vagytok együtt, nem fog úgy csinálni, mintha sose léteztél volna, ebbe beletartoznak a közös képek is. Szerintem pont ez lenne a normális hozzáállás, csak hát rengeteg ember képtelen civilizált módon, indulatok nélkül lezárni egy kapcsolatot.
2018. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem haragban valtak ell ott talan ertheto ha marad kep. Tudom sokan valnak el ugy mint az allatok es o nekik ez fura , de aki normalis ember annak csak annyit jelent , hogy nem tagadja a multjat es nem banja tobbnyire. Viszont olyan is van aki azert nem torli mert meg nem stabil a kapcsolata es ezzel probal a masikkra hatast gyakorolni “neki meg mindig van kihez vissza mennie” ez mondjuk a gusztustalansag csucsa.
2018. febr. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem törölgettem exem képeit, mert minek?


Ő is az életem része volt, de lehet, most már kitörlöm, mert felesleges, hogy fenn legyenek a 3 évvel ezelőtti képeink.

2018. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valakinek feltűnnek az ilyenek, másoknak nem.

Valakit zavar, valakit hidegen hagy.

Ez is az élete része volt, neki jó emlék és pont.

Aztán lehet mikor komolyra fordul az új "komával" akkor megejti és gyakorlatilag is lezár titeket az online világában.

2018. febr. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!