Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinálnál, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha a volt barátnod szakítás után öngyilkosságra utaló képeket tenne ki az Insta storyaba?

Figyelt kérdés
Nem volt jó a kapcsolatunk.En igazából már az elején sem akart tobbet(előtte barátok voltunk 2evig). Nemrég szakítottunk,barátkozni nem akar már....Tegnap kirakott egy képet egy tetőn alkohollal a kezében,és azzal a szöveggel h "ugrás a szabadsagba". Előtte napokban csak vidám dolgokat posztolt... ezt viszont komolyan veszem,lehet felreertem? Sosem akart ilyet csinálni,de nem volt túl jó élete,és erre rátett a szakítás is... Mit csinaljak? Beszéltem már a barátnőjével most ott van Nála....,de a képtől akkor is beszartam.

2017. dec. 16. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát attól hogy szakítottatok még szeretheted vagy mégsem kellett volna szakítanotok?


Otthagytad a bajban mikor szüksége lett volna rád?


Vagy ő hagyott ott?

2017. dec. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Nem értek hozzá, de ha tudod, likeold.

31/f

2017. dec. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Semmit ne csinálj.
2017. dec. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
"Követés leállítása" Problem solved.
2017. dec. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez az ő felelőssége,bármit is tesz!

Amennyiben nem jártok már az az ő dolga.

Az is lehet, hogy azért tette ki, hogy foglalkozz vele

2017. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"En igazából már az elején sem akart tobbet"


Akkor miért? ? ?

2017. dec. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szeretem, mikor próbálják manipulálni, zsarolni a másikat. Nincs köztetek semmi, nincs is semmi felelősséged a döntéseiért. Különben, mindig más fog irányítani.
2017. dec. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Több, mint 2 éve ismered.

Ha eddig nem vetted észre rajta az öngyilkosság jeleit, akkor ez csak pillanatnyi: nyugi, nem fogja megtenni.

Ha eddig gondolkozott ezen, akkor vedd komolyan


22/N

2017. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Velem is ezt csinálta az exem. Akárhányszor szakítani akartam, jött az öngyilkos leszek szöveg, képek, stb. Még egy kamusztorit is megrendezett. Évek teltek el, él, virul.

Ez érzelmi zsarolás, hogy te ezen kattogj. Ne foglalkozz vele.

2017. dec. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem volt öngyilkos a környezetemben, egy sem jelentette be előre.

Csak egy lapos zsarolás, vagy ki tudja, nem a te dolgod, és nem a te felelősséged.

2017. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!