Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi szamit lezart kapcsolatnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi szamit lezart kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Azert kerdem ezt, mert talalkoztunk az exel(meg volt beszelve) es gondoltam lezarjuk ezt az egeszet, mert h annak ellenere h parja van keresett, es nem tudtam h mire veljem.

Szerintem nem.sokmindent oldottuk meg, hisz vegul az lett h "jo ismerosok" maradtunk, es azon belul sokmindent kerdezgetett magan dolgokrol.

Az ilyen helyzetben mi van? Fog meg keresni ha olyan hangulataba lesz?Nyitva hagytunk egy kiskaput?



2018. febr. 8. 23:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megy ez a legyünk most már barátok szöveg. Bár nem tudom, mi volt köztetek, de nekem ez nem menne.
2018. febr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanilyen helyzetben vagyunk.

Nemrég találkoztam az ex-szel rendezni a sorainkat. A "rendezés" olyan jól sikerült, hogy összejöttünk újra, de csak hogy két héttel később újra szakítsunk.

Mi is nagyon jó barátok maradtunk és keressük egymást. Ha meg is beszéljük, hogy nem keressük egymást, vagy csak néha-néha, akkor sem sikerül, és többnyire az ő részéről nem (ő a férfi)

Szóval, igen, számíthatsz rá, hogy keresni fog, ha barátságban váltatok el, és igen, nyitva egy kiskapu. Semmiképp nem működne köztetek újra a kapcsolat?

2018. febr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hat mivel most van parja, biztos nem, de eleg szarul allnak ahogy hallottam, sikat veszelednek, de amugy se vagyok az a fajta aki osszejon az exevel, max csak baratsag extrakig. Ilyen ujrakezdest senkinel se tervezek/terveztem,max csak egy jo ido elteltevel, de az se biztos.
2018. febr. 9. 05:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van parja akkor egyértelmű,ha meg annyira szar lenne nem lenne vele...
2018. febr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!