Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Párszor már halottam azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párszor már halottam azt kifejezést barátság extrákkal. Az már nem kapcsolatnak számít? Mi a különbség a barátság extrákkal és a kapcsolat között?

Figyelt kérdés

Hiszen ha valakivel barátok vagyunk az iránt már érzek valamit.

Ha csak barátság van akkor azért nincs több mert valamelyik fél nem vonzódik a másikhoz.

Ahhoz viszont hogy legyenek extrák kell vonzalom.



2016. máj. 28. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Te ugyanaz vagy, aki hasonlót kérdeztél már ma?
2016. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem én voltam. Én már rég nem tettem fel itt kérdést.
2016. máj. 28. 17:55
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
ezt most aztán jó megaszontad. Irigylem az életedet, hogy van időd ilyen hülyeségeken töprengeni.
2016. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi a különbség? Nincs kötöttség. Van lelki társ, és van alkalmi szex.

Viszont lehet olyan is, hogy mindketten vonzódnak egymáshoz, de még sincs "extra", mert a barátság tartóssága a fontosabb.

2016. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Barát akivel jól elvagytok,szórakoztok, de nincs sem szerelmes érzelem se testi vágy.

A barátság extrákkal mikor van testi vonzalom és le is fekszenek egymással, de nincs szerelem vagy valamilyen okból fogva nem akarnak elköteleződni.

A kapcsolatban mind a három jelen van (jobb esetben):vonzalom, vágy szeretet, összhang

2016. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Rugalmasabb mint a kapcsolat, vagy igazából csak spanok vagytok egy kis hancúrozással, de nincs kötődés, meg nem kell hűségesnek lenni, csak annyi hogy jól érzitek magatokat.
2016. máj. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Hiszen ha valakivel barátok vagyunk az iránt már érzek valamit." - Nyilván nem szerelmet. Így nem igénylitek a párkapcsolatot.


"Ahhoz viszont hogy legyenek extrák kell vonzalom." - Elég a fizikai vonzalom a szexhez, nem kell hozzá szerelmesnek lenni. Persze szerethetik, kedvelhetik egymást a felek, barátként, de egyikük sem akar a másikkal párkapcsolatot.

2016. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
barátság extrákkal: egyik fél se szerelmes a másikba, viszont a szex működik közöttük. Ideig-óráig tartható állapot.
2016. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!