Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mennyi idővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi idővel randizhatok mással?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 06:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tőled függ. Senki mástól.
2018. febr. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zuzuki ***** válasza:
100%
Az előttem hozzászóló a No1. Ez teljes mértékben a te személyiségedtől függ.Én nagyon érzelmes ember vagyok,nekem kell egy év is akár,ha szerettem az illetőt,de például a barátom két hét után már meg is gyógyult.
2018. febr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-vegtelen nap kozott.
2018. febr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bence_ ***** válasza:

1 sec

Amúgy első megírta.

2018. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gryphon ***** válasza:
48%
ez a kerdesed ugye nem komoly?
2018. febr. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tóth Lászlóórásmeste válasza:
100%
10perc múlva ideális....nehéz súly a magány
2018. febr. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Erre nincs szabály!

Már nem az őskorban, középkorban élünk, amikor szinte mindenre hülye szabályokat találta ki.


Sok mindentől függ, de avval egyet kell értsek, elsősorban tőled. Másképp éli meg a szakítást egy fiú, egy lány, másképp egy kamasz egy középkorú vagy egy idősebb személy. Az sem mindegy, hogy meddig voltak együtt, milyen viszonyban. Csak laza randizgatások voltak vagy több éves házasság. Elhagyták vagy ő hagyta el a másikat...


Ezeken felül ott van a sors keze is. Soha nem lehet tudni, mikor ismered meg a nagy őt. Erre sincs szabály! Megismerkedhetsz valakivel, aki nagy hatással van rád, akkor is, mikor nem vagy facér, vagy akár hosszú egyedüllét után. Szakítást után pár nappal, héttel, hónappal, vagy akár aznap! :-)

2018. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!