Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért tiltott le? Mert még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le? Mert még nem tudott elfelejteni de ha "zaklatom" nem is tud vagy mert utál és soha többet nem akar velem szóba állni?

Figyelt kérdés

Egy hete sincs, hogy szakítottunk volt párommal, ő már azonnal össze szedett egy csajt akivel nem ígérkezik túl komolynak a kapcsolatuk kb szexre lesz neki jó meg a csaj is olyan.

Másnap letörölt az ismerősei közül, ráírtam, zaklattam kb, letiltott facebookról.

Ma véletlenül küldtem neki egy képet amit nem neki akartam, igazából rajta vagyok a képen. Erre viberről is letiltott. Az instagram követésemet is levette már a napokban.

Mire véljem?

Ő szakított mert csalódott sokat a viselkedésemben.

Egyenlőre van neki a csaj de még a vak is látja, hogy abból nem lesz semmi.

Azért tilthatott le mert azt hitte mostantól viberen fogom zaklatni, és nem lépett még túl rajtam és így nem is fog tudni hogy zaklatom? Vagy pedig már teljesen megutált és ezek szerint soha nem akar már többet velem szóba állni?

Amikor még nem kezdtem el zaklatni azt mondta, fogunk még beszélő viszonyban lenni, majd. Viszont aznap le is törölt az ismerősei közül. Zaklattam majd letiltott. Akkor már sose beszélünk?

(Nagyon nehezen fogadtam el a szakítást...)

19l



2018. febr. 14. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Azért tiltott le, mert azt akarja, hogy hagyd békén, de te nem hagyod.
2018. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Ahogyan az első is írja. Nem akar tőled semmit, te viszont ezt nem.értetted meg.
2018. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Hagyd békén,ne zaklasd,nem érdekled,ezért tiltott le. Jól tette.
2018. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zaklattad volna, mint egy önkontrollra képtelen elmebeteg, akkor nem tiltott volna le. Nem kíváncsi rád, meg is mondta neked, de te továbbra is írkáltál neki, így hát letiltott. Mi mást tehetett volna? Nem kötelező ám eltűrnie, hogy nem hagyod békén.
2018. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy zaklatod? Szerinted az normális viselkedés?
2018. febr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!