Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amennyire én akarom őt. ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyire én akarom őt. ő annyira nem akar engem. ideje elfelejteni? :cc

Figyelt kérdés

van egy srac.. evek ota szerelmes vagyok belè. de sehogyse alakult ugy a dolog ,hogy vegre ő is szerelmes legyen belem. hiaba tettem meg erte mindent.. ragaszkodott a baratsaghoz. pedig sosem ugy viselkedett mint aki tenyleg csak baratsagot akar.. vagyis en mindig tobbet lattam. mindig tartottuk a kapcsolatot,beszelgettunk,hulyultunk,veszekedtunk,kibekultunk,aztan..lefekudtunk. en annyira boldog voltam.❤ pedig tudtam , hogy semmit nem jelent.(neki) utana is sokaig tartottuk a kapcsolatot. kozelebb ereztem magamhoz es annyira elerhetonek tunt.elertem h szeressen de meg igysem lett szerelmes belem. azt mondta,hogy az erzeseit nem tudja iranyitani de en kepes lettem volna megvaltozni ha elmondta volna mi a baj velem! nem tudtam vele annyit talalkozni amennyit akartam..de ez mindegy!

Tavaly bekovetkezett az amitol mindig is feltem..kerulni kezdett! nem valaszolt a leveleimre, sosem irt ram magatol, semmi..ha valaszolt is..erezheto volt ,hogy valami baj lesz. lett is! egyaltalan nem beszelunk. hiaba faggattam ..h kideritsem mi a baj. nem kaptam sose valaszt ra. megigerte, h nem veszitem el ..es megse keres, nem ir ram, hogy hianyzom neki..talalkozzunk es beszelgessunk..hiaba varom a levelet nem ir..:(( annyira mas lett.. faj.💔 4honappal ezelott beszeltunk de csk par szot es azota semmi. barhova megyek mindig azt kivanom barcsak lathatnam..legalabb egy percre. de meg az sem. en nem fogom keresni mert ha beszelnenk ujra aztan megint magamra hagyna csak jobban szenvednek. tudom h eselytelen ez az egesz! de a tovabb lepes is nehez mert nekem ő az elso szerelmem, ő az akiben megbiztam, felneztem ra, csodaltam.. es akiben a legnagyobbat kellett csalodnom!

megis azt akarom,hogy az eletem resze legyen..megcsak lese zarta velem a dolgot..egyszeruen csak lelepett. es en azota is csak várok ra.:(

mindenki azt mondja h eleget vartam es hogy adjak magamnak eselyt ,hogy boldog lehessek massal.

tenyleg ezt kene tennem?

miert ilyen nehez?

es miert nem voltam eleg jo?

koszonom a valaszokat elore is!


2015. ápr. 18. 03:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Elég nagy hülyeség volt lefeküdnöd vele.. Akármennyire is az ellenkezőjét írod ezzel elhitted hogy fontos vagy neki és akar tőled valamit, de ehelyett elkezdett kerülni.


A leírtak alapján elég nagy parasztságot csinált. Nem volt neki titok hogy odavagy érte, ő meg nem szeretett téged, lehetett volna annyi esze hogy nem fekszik le veled meg hülyít téged.


Kedves lánynak tűnsz, keress valaki mást és majd elfelejted. Nem könnyű túllépni egy ilyen nagy szerelmen(tapasztalat), de majd idővel menni fog és lesz más.

2015. ápr. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
46%
Ezt ilyenkor végig nem olvasom. De látom, szívecskés karakterek vannak a szövegben, ez kiemel a tömegből. Viszont nincsenek ékezetek, hát ez van.
2015. ápr. 18. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szerelemnek sajnos oda vissza kell működnie. Sajnálom, hogy viszonzatlan a szerelmed, de képzeld magad a fiú helyébe! Nem akar tőled semmit, elképzelhető, hogy mást szeret. Próbálj meg másokkal ismerkedni!
2015. ápr. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlo a helyzetem, engem is kerul a srac, akivel lefekudtem. Es megkerdeztem, mi a baja velem, erre mondta, hogy semmi csak sokat kell tanulnia, meg a sok edzese miatt nem er ra. Hat ez eleg rossz duma volt, de azert felfogtam.

Nekem is meg mindig nagyon hianyzik, de lepj tul, ha legalabb csak annyiban is hogy nyiss masok fele, aztan majd a tobbi jon magatol.:)

2015. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

kedves utolso: gondolom,hogy neked se konnyu.:\

probalok masokfele nyitni. de a szivem apro darabokban van es nemtudom ,hogy mikor fogok ujra bizni es szeretni.. valakit..aki nem ő.

2015. ápr. 18. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor most tanuld meg a saját bőrödön: soha ne add oda magad a férfinek. Érd el, hogy bolonduljon érted, és sokkat értékesebb kincs leszel számára, ha megkap pl. 2 hónap után, minthogy azonnal. Mondjuk itt nem voltatok kapcsolatban, ilyen fiatalon (gondolom az vagy, ha első szerelem) nagy hiba volt. Remélem a következőt megváratod, és ha esetleg nem vár rád, akkor dobni kell, ha megvár, annál jobb lesz! 24/L
2015. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!