Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is emlékeztek az exeitekre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is emlékeztek az exeitekre, mármint eszetekbe jut akár csak nagyon ritkán? Örökre elfelejteni lehetetlen nem?

Figyelt kérdés
Én egyet se tudok elfelejteni, sőt tovább megyek, két évvel ezelőtti randira is képes vagyok emlékezni, ami csak egyetlen alkalom volt. Elképesztő, hogy mik nem jutnak eszembe... Persze nem gondolok rájuk gyakran, csak mondjuk elmegyek egy helyre, akkor eszembe jut, na ide vittem xy amiből aztán nem lett semmi, vagy itt jártam az exemmel...
2015. jan. 18. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
De. Nem tudom elfelejteni, mégse akarok tőle semmit.
2015. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már arra se emlékszem, hogy mit ebédeltem nem hogy ilyenre.
2015. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Galaxis. ***** válasza:
100%
Emlékezek hát :)
2015. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha eszembe jut, mert ismerősöm a facebookon és látom a hülyeségeit. Bánom hogy volt bármi is köztünk, de elfelejteni nem tudom, akármennyire is szeretném. Ez ilyen. :)
2015. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet elfelejteni. Múltkor épp összefutottam az egyikkel, beültünk egy pesti mekibe, és beszélgetés közben feljött egy kis nosztalgia, és azon veszekedtünk hogy hol szopott le először. Az érzés felbecsülhetetlen.
2015. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kis Ezel válasza:
5.ös!! pacsi neked testverem!:D
2015. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha hosszú ideig vagy együtt emberekkel azt nem felejted el csak úgy,, igazából pont így beugrik egy két dolog mondjuk olykor-olykor, csak úgy random, mert valami eszedbe juttatja


hát inkább akkor van baj, ha az emlékeidben élsz, és nem a jelenben,, na most nagyon bölcs voltam,,

2015. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#6-os. Köszi. Vannak még sztorik. :D
2015. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöldi sztorik meg jöhetnek :D
2015. jan. 18. 22:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a legnagyobb szerelmemmel második talin, mivelhogy falun lakunk, ő egy másikba, én meg bicóval átmentem hozzá, egy gyümölcsös kertben hempergőztünk, bár nem volt semmi szex, még friss volt a kapcsolat, de a lány annyira közel volt hozzám, a gatyámhoz, hogy átütött a vére, mivelhogy pont akkor jött meg szegénynek a piroska és leggingsben volt. Szerencsére mindkettőnké fekete, engem meg csak otthon vert ki a víz, hogy a mi a fas*om vérzik a tököm? :D Aztán láttam, hogy kívülről jött befele :D
2015. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!