Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom végre elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Egész nap a volt élettársamra gondolok, három órája azon kattogok hogy felhivjam e de nem tudok dönteni mert attól félek hogy tolakodásnak veszi :(
2018. febr. 15. 13:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Valakinek valami jó ötlet?
2018. febr. 15. 13:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Irj neki, ha felhívni annyira nem akarod, arra meg majd vagy válaszol vagy nem. Reméljük igen. Sok szerencsét! :)
2018. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig se nagyon reagált ha írtam
2018. febr. 15. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hívd fel, ha az írásra nem reagált. Lehet, neki már új alakul. Sajnos túl kell lépni rajta. Nagyon nehéz, nekem is az, szenvedek, de nem keresem. Megfogadtam, mert így könnyebb lesz hosszú távon. Hidd el, ha beszéltek, akkor nehezebb, lassabban halványul el az emléke.
2018. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy tippem, írj, ha kell.
2018. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!