Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom végre elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom végre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Szeretek valakit,akivel nem lehet köztünk semmi(lényegtelen, hogy miert). Nem találkoztam már vele másfél hónapja, egyébként is csak nagyon ritkán látom, mégis egyfolytában ő jár a fejemben, mindenhol őt keresem és már nagyon elegem van. Nem tudok másra ránézni sem, pedig az egésznek semmi értelme. Igyekszem lefoglalni magam, kikapcsolódni, de nincs olyan perc igy sem, hogy ne jutna eszembe. Ráadásul elég régen tart már. Tenyleg teljesen tanácstalan vagyok, már nem tudom mit csináljak.

2016. júl. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Tényleg felnőtt vagy? Pedig isnerkedned kellene, szexelni, randizni, nyaralni, programokat csinálni. Gondoloj arra hogy mindenkinél van jobbén több milliárd ember él a világon. Ne egy emberrel foglalkozz.



N.

2016. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos, semmiképp sem lehet közöttetek semmi?
2016. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Noren1989 ***** válasza:

Nem jött még olyan, aki jobban tetszene.


26/F

2016. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!