Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Már egy pár hónap eltelt azóta hogy szétmentünk de valahogyan még most sem értem a miérteket. Egészen furcsán viselkedett velem például amikor az utcán voltunk előadta magát a kedves szerethet ő embernek, viszont amikor otthon voltunk teljesen másképpen viselkedett egyszerűen nem értettem hogy most ő ugyan az a személy oda kinn mint a 4 fal között? Nagyon sok kérdés maradt meg bennem mert semmit sem beszélt meg velem, semmire nem kaptam választ. Folyamaton csak rólla volt szó. Amikor szétváltunk ő azt mondta hogy még várjunk 2 hetet amíg ő haza utazik én csak annyit mondtam hogy volna értelme ennek az egésznek. Amikor szétváltunk láttam egy egészen másik oldalát azt kérdezte hogy miért gondolják rólla az emberek hogy nyílt. Én meg csak így néztem mint hal a vízben hogy ez komoly kérdés. Hát azért mert úgy viselkedett holott nekem egy visszahúzódó személyiségnek tűnt. Még a mai napig sem értem hogy hogyan lehetett egy 28 éves férfi ilyen buta és éretlen. Akkor voltam 19. Ő hogy hogy nem fogta fel ezt az egészet? Úgy kezelt mindent mint egy óvodás. Emlékszem az utcán igyekeztem megbeszélni a dolgokat, problémákat erre megszólal hogy ne beszéljek hangosan. Próbálom elengedni de olyan kevés választ kaptam tőlle. A végén meg kiderűlt hogy őt zavarja a korom holott az elején azt mondta hogy nem zavarja. Sokáig erről egy szót sem mondott. Még a mai napig is nagyon haragszom rá légyszívesebben felpofoznám de ököllel.
2018. febr. 17. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Esküszöm, akartam válaszolni, így kétszer is nekifutottam, de nem tudom értelmezni az írásod.
2018. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni? Volt kapcsolat-elmúlt-furcsa pár- szakítás-miért?
2018. febr. 17. 17:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Érdekes 1 valaki tudta 😂😂😂 Ehez nem kell diploma 😅
2018. febr. 17. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!