Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Attól, hogy elmúlt a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy elmúlt a szerelem, miért kell szakítani?

Figyelt kérdés
A barátnőm képes volt azért szakítani, mert elmondása szerint már nem szerelmes belém. Hiába pofázom el neki nyolcezerszer, hogy előbb-utóbb minden szerelem elmúlik, nem érti meg, egy hónap múlva már mással van. Saját testvérem ugyanilyen. Miért jó az, hogy egyesek ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba, úgy cserélgetik a társaikat, mint más az alsógatyát?
2018. febr. 18. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Mert ők még erre az érzésre VÁGY-nak. Te viszont lehet már nem. Miért nem érted meg őket? (Kérdezhetnék)
2018. febr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nemrég még azt mondta, hogy megállapodna mellettem(én meg erre vágyom). Átverve érzem magam.
2018. febr. 18. 21:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez érthető. De úgy tűnik bizonytalan volt az érzéseit illetően, így most már tudod, mi az igaz. Sajnálom, ez sosem jó érzés. Lépj túl rajta, ne gondolj rá, keresd meg új önmagad és azt ami/aki boldoggá tesz.
2018. febr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
8%
ezt még talán ő sem tudja
2018. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én is többek közt ezért is hagytam el exemet. Elmúlt az a rajongás nem vágytam már a szexre sem meg sem akartam már csókolni. Nekem ezt jelenti a szerelem elmúlása.
2018. febr. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sok nő azért mondja ezt, mert nem akarja kimondani az igazságot. A "pofázom" szóból például az jön le, hogy te egy paraszt vagy. Nem veszi a fáradtságot, hogy elmagyarázza az okát, mert nem hiszi, hogy hatna rád.
2018. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mert fiatalon még a nők többsége nem azt fogja megbecsülni, hogy milyen társat talált, hanem a lángoló érzelmeket keresi.
2018. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én nem lennék képes erre. Főleg, hogy már tudom, hogy mennyire tönkretenném vele a TÁRSAMAT lelkileg. De már legalább tudom, hogy egyáltalán nem volt meg részéről az az érzelem, amely a kalcsolatban a legmagasztosabb, vagyis a szeretet, ami élete végéig egymás mellett tartja a két embert. Helyette az egész csak alantas szerelemről, a rózsaszín ködről szólt.
2018. febr. 18. 22:13
 9/18 anonim ***** válasza:
5%
ne keresd a racionalitást mikor egy nő érzelmekről beszél.. :D abszurd! :)
2018. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Aha, mert a férfiak azok nem csinálják soha. haha :)


Mellesleg komolyan mondom, kérdezz meg brmiyen időset, MIND azt fogja mondani, hogy fiatalon éljék is meg az érzéseket. Ilyenkor menjenek utána, és ne 10 év múlva kapja el a gépszíj, 2 gyerekkel, hogy ő mást akar, másra vágyik, és kiamardt az életéből valami.


Mindenki egyszer él, semmi közös hozzá, hogy szeretne leélni az életét, mielőtt meghal. Ha ő még meg akarja élni a szerelem érzését szabadon, jól teszi.

Valósíznűleg ez a lépése viszi amúgyőt majd később ahhoz is, hogy valóban meg tudjon majd állapodni. - Hiányérzet nélkül.

2018. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!