Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Attól, hogy elmúlt a szerelem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy elmúlt a szerelem, miért kell szakítani?

Figyelt kérdés
A barátnőm képes volt azért szakítani, mert elmondása szerint már nem szerelmes belém. Hiába pofázom el neki nyolcezerszer, hogy előbb-utóbb minden szerelem elmúlik, nem érti meg, egy hónap múlva már mással van. Saját testvérem ugyanilyen. Miért jó az, hogy egyesek ugrálnak egyik kapcsolatból a másikba, úgy cserélgetik a társaikat, mint más az alsógatyát?
2018. febr. 18. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Engem is dobtak már ilyen indokkal,ès èn is dobtam már mást.


Nem hinnèm,hogy lenne èrtelme olyan kapcsolatnak akit nem szeretek,nem akarok vele lenni,nem kivánok ès mèg sorolhatnám.


Egyik párommal próbáltuk helyre hozni,ujabb esélyt adtunk neki ami pár napig müködőtt.

2018. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

szerintem meg nincs jogod elítélni ezért.


egyrészt, mert nem a tulajdonod, joga van kilépni


másrészt tágabb társadalmi kontextusba téve a magánéleted kudarcát elmomdható, hogy élményalapú, erősen individualizált társadalomban élünk, ahol olyan posztmateriális értékek, mint a szerelem és a szex, felértékelődtek.


az örömmaximalizására törekszik szinte mindenki.


ha hozzá még olyan szintén posztmateriális értékeket is fontosnak tart az illető, mint a szabadság, a hedonizmus, akkor teljesen érthető.


plusz szerintem ez így volt korrekt.


elmondta, h. már nem szerelmes beléd, és kilépett.


vannak, akik nem tudnak enélkül az intenzív érzelemcsomag nélkül élni, és szerintem nekik van igazuk.


mni a szart ér egy párkapcsolat, ha nem vagyok szerelmes a páromba?


és nincs igazad, hogy az mindig, mindenkinél elmúlik, ismerek olyanokat, akik 20-30 éve házasok, és a mai napig szerelmesek egymásba.


valószínűleg, ha leválaszjuk a szerelrészét, a párodban nem volt annyi érzelmi alapú töltet, tisztán szeretet sem feléd, amivel végig tudott volna csinálni veled 20-30 évet.


nem hülyített, őszinte volt, és keresi a boldogságot, ahogy mindenki.


mert bármekkora közhely, ha vki. nem boldog a párja mellett, a párját sem tudja boldoggá tenni.

2018. febr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akik 20-30 éve együtt vannak, azok nem szerelemből, nem a rózsaszín köd, a fellángolás miatt vannak együtt, hanem mert annyira szeretik egymást. Nagy különbség van a szeretet és a szerelem között. Az előbbi egy magasztos érzelem, az utóbbi meg egy alantosabb. Az a kapcsolat vagy házasság, amiben a szerelem az együtttartó erő, annak borítékolható a sorsa. Én sem vagyok már szerelmes, de szeretem őt, kötődöm hozzá, megpróbáltam visszaszerezni őt, de jelenleg beszélni se akar velem. Nem hiszem, hogy olyan nagy lenne a szerelem, azzal, akivel egy hónap után összejött, hiszen mellette nagyon sokat lóg társkeresőn. Gyógykapcsolat...
2018. febr. 19. 07:49
 14/18 anonim ***** válasza:

# 13 értem, amit mondasz.


A lángoló szerelem nem tart 20-30 évekig. Te kötődsz és szereted, de te azt nem érted most, ebben a helyzetben, hogy nála ez valószínűleg másfajta szeretet.

Perzse, hogy elég a szeretet, kötődés is, ha minden jól működik.


De ne felejstd el, hogy ő nála valami hiőnyzott, ha szakított. Nem tete boldoggá a kapcsolat. Erről sem ő, sem te nem tehetsz. Úgy sem lehet leélni az életet, hogy ok, te egy jó ember vagy és leélem veled az életem.

Miközben nem kívánod, nincs szex, nincs szenvedély minimálisan sem.


Majd egyszer jön egy szerelem, és az első aknyarnál ott hagy. Érted? Ezt így nem lehet. Elment, mert neki ez nem volt jó már. Ez van.Nem az örök szerelmet keresi vaószínűleg, csak nem akar boldogtalan lenni.

2018. febr. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ne okold,ès ne próbáld ezt megmagyarázni!


Hidd el mègha most nem is látod igy,de oka van annak,hogy ennek vége lett,ès lesz ennèl jobb kapcsolatod is.


Èn is átmentem ilyen szakításon,ès nem tudsz vele mit tenni.

2018. febr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz több. Én ezt az egészet nem fogom még egyszer végigcsinálni.
2018. febr. 19. 09:27
 17/18 anonim ***** válasza:
Soha többet nem fogok össze jönni olyan pasival aki csupán csak szeret. Van tapasztalatom milyen ha valaki azért jön össze velem meg volt olyan is aki szerelemből. Hatalmas különbség van a kettő között.
2018. febr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, vannak ilyenek akiknek a szerelem a fő dopping szer...igen elmúlik egyszer, 2-3 év alatt...

majd a volt barátnőd sose fog megállapodni, mert ezt az érzést fogja mindig keresni...

Te pedig majd találsz egy normális lányt..ha elmúlt a szerelem, a szeretet-tisztelet meg marad és ugyanugy lehet tovább egymást szeretni :)

24N

2018. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!