Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális dolog ilyenért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ilyenért szakítani?

Figyelt kérdés

21F vagyok van egy baratnőm ő 22L

Az a gond hogy ha megy a vita a drámázás akkor gyűlölöm a baratnőm és egyszerűen nem akarok vele lenni,de ha minden rendben van köztünk ő életem szerelme el tudom magam képzelni mellette,ő emiatt szakított velem hogy ha veszekszünk ő ugyan úgy szeret nem gyűlöl és inkább szakít velem mert szerinte nem is szeretem őt

Más fiú is érzet már így lány íránt



2018. febr. 23. 05:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen tacskó vagy még! Akit szeretünk, annak akkor is fogjuk a kezét, amikor éppen nagyon nem értünk egyet vele. Ha így hullámoznak az érzéseid, az hamis szeretet.
2018. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ez normális, nincs itt kérem semmi látnivaló. :)
2018. febr. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Ez elme cucc, nem fiú cucc. Igazából ugyanazt érzitek csak más szinten, és nem tudtok kommunikálni. Ennyi az egész.

Normális. Van olyan aki nem tűri ha van veszekedés, ha van harag, vagy bármily negatív.

2018. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Az exem is ugyanilyen volt, minek menni bárhová is, a tévé is elég kikapcsolódás.


Aha, szuper dolog, piszok tartalmas hétvége :D


Amúgy igaza van, én is kidobtalak volna, mert egy smucig kis hülyegyerek vagy.

2018. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
igen mi is kb hasonlo dolgok miatt mentünk szét a pàrommal anno.Aztán elhagytam kb 1hétre rà megemberelte magát és rengeteget vàltozott .Nem kell 100%-an megvàltoznod de azért rakd oda magad ha nem akarod elvesziteni ha ez az érzês nincs meg benned akkor ne zaklasd a lànyt hagyd élni .Jobbat érdemel akkor .
2018. febr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
De izgi leehet veled az élet. Tévénézés kontra gokart, mindenki a tévét választaná boldogan. Nyaralni se menjetek, a végén még valami jó is történne veletek közösen.
2018. febr. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hallottad már az aktív pihenés fogalmát? Ez nem ellentmondás ám, bármennyire annak látszik első blikkre. A igazi pihenés nem az, ha kizárod az ingereket, hanem az, ha MÁSFAJTA ingerekkel bombázod a testedet-lelkedet, mint hét közben. Pocakot, tokát növeszteni ráérsz majd 60 felé is.
2018. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Juj! El se hiszem, hogy egy egyetemet végző fiatalembernek az az egyetlen kikapcsolódása, hogy fekszik az ágyban, és megy a tv. Atya Isten! Ne te hagyd ott azt a lányt, hanem ő hagyjon ott téged rövid időn belül.

Az a legfontosabb egy párkapcsolatban (a jó szexen kívül), hogy egyforma legyen az érdeklődési körötök, hasonló hobbitok legyen, és politikailag is egy nézetet valljatok. Nagyon szegény életet élhetsz, ha semmi kikapcsolódás sem érdekel, még csak nem is azt mondod, hogy olvasol, hanem megy a tv. Nagy lelki szegénységre vall, bár a gokartozás sem többre. Kirándulni, biciklizni kell menni, múzeumokba, színházakba járni, kultúrember módjára élni. A gyereketeket ki fogja levinni szánkózni, hóembert építeni például? Semmi sportot nem űzöl? Tanulj meg korizni, síelni, most végre van hó is, vagy nyáron menjetek uszodába, Horvátország helyett itt van a Balaton, vagy más szép mo-i tájak, azokat is meg kellene ismerni. Nagyon szegény életet élhetsz. Már lelkileg.

2018. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hasonló gondok vannak nálunk is a párommal, bár ő a nyaralást nem zárja ki, és ha megkérem hogy menjünk valahova, legalább megyünk. Ha pedig veszekszünk, nem gyűlöl, hanem megpróbálja velem megbeszélni, és utána bújik hozzám.

De ha ilyen s*ggf*j lenne mint te, lehet már én is dobtam volna.


Tudod te mit jelent az, hogy társak vagytok egy párkapcsolatban??


24N

2018. febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a házasságom.

Minek eszel finomat, ha úgyis kisz@rod? Minek fűszerezni?

Elváltam két gyerekkel. Az új párommal csinálunk négyesben is, és kettesben is programokat, a hét évesem meg lázadozik, hogy nem akar az apjához menni. Mert ami ott megy, az nálunk egy hétköznap délután.

2018. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!