Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért kell hazudni hogy szeretl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell hazudni hogy szeretlek ha közben csak üres szavak vannak mögötte?

Figyelt kérdés
Tavaly szerelmes lettem egy lányba még senki iránt nem éreztem ilyet.Boldog voltam vele ö is mindennap momdta hogy szeret bujt hozzám állandoan mimden tökéletesnek tünt.De aztán hirtelen elhagyott és elment egy másik pasival.Én hiába probáltam vele beszélni már csak alázott engem.Én tényleg szeretem a mai napig is.Ö párnap allatt tul tette magát rajtam mintha soha nem lettem volna neki.Nagyon fáj hogy igy hagyott el hogy semmit nem jelentek neki.Hiába irtam neki hogy mindennél jobban szeretem nem érdekelte.Már nem tudom mit tegyek nem mulik el amit iránta érzek peddig már 4 hónapja nem láttam.
2018. febr. 25. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Rosszul választottál. Gondolom napi szinten nem sokat tettetek a kapcsolatért.

Valami okának kell lenni hogy otthagyott téged. Ebben te is hibás vagy.


Tedd magad túl rajta.

2018. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szinte pontosan ugyan ez történt, bár én nem lettem még szerelmes (már van egy védelmem), de ő annyit mondta hogy "szeretlek", még abban az időben is amikor már sunyiban az exével is kavart (persze úgy hogy az exének is azt mondta, hogy velem már vége).

Azért kell hazudni, mert csak az érdek számít, és mindenhonnan azt sugallják a nőknek, hogy nekik minden JÁR, és nem szabad hogy lelkiismeretfurdalásuk legyen a szolgálóik (férfiak) miatt, mert az nekik JÁR hiszen ők nők, és erre büszkék lehetnek.

2018. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ő alázott téged, hanem te aláztad magad azzal, hogy miután otthagyott, nyavajogtál neki. Azon meg gondolkozz el, hogy aki így bánik vele, az megérdemli-e azt az önzetlen szeretetet tőled vagy sem?
2018. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azok sem jobbak, akik kényszerítik a másikat ennek kimondására, akkor is, ha annak nehezére esik.
2018. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!