Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnál, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnál, ha valaki közölné magáról, hogy ő végtelenül üres?

Figyelt kérdés
Mi fordulna meg a fejedben, mire gondolsz ez alatt? Kérlek fogalmazzátok meg.
2018. febr. 15. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy olykor én is érzek így, és kíváncsi lennék, hogy nála mi az oka.
2018. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Lusta ahhoz, hogy színt vigyen az életébe
2018. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen nincs. Senki sem üres, legfeljebb elfojtja, elnyomja magában az érzéseket, élményeket. Ez inkább apátia. Taszító, mert tehetetlen ember képe rajzolódik ki előttem.
2018. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%

Az üres vagy műveletlen vagy mentálisan sérült.

Mindkettőt kezelni kell!

2018. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az,hogy ilyet már én is mondtam.

Ebből gondolnám,hogy valami borzalmas lelki traumát élt át,és valószínűleg még nagyon mélyen benne van.


A további kérdés az,hogy ezeket tudva kell-e nekem?

Van-e türelmem megvárni a gyógyulást ami akár évek munkája,vagy akár egy életé,folyton bizonyítani neki stb. Szerintem én nemet mondanék.


De kimondanod sem kell,mert látszik a lelki üresség szavak nélkül is.

2018. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

2 fajta "üres" embert ismerek.

Az egyik fajta sokat szenvedett, kihasználták, bántották, ezért lelkileg kiégett.

A másik fajta az, amikor valakinek mindent a popsija alá pakoltak, nem voltak különösebb kihívások az életében, elkényeztették és elkényelmesedett életet él.

2018. febr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor ilyet hallok, akkor a tumblr-es depizők jutnak eszembe, akik azt hiszik, hogy az apró-cseprő problémájuknál nincs nagyobb gond a világon. Általában értetlen emberek. Ha testileg nem is, de agyilag biztosan.
2018. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7: Tumblr-ozok és az előző válaszomban lévő második kategóriánál ők jutottak az eszembe :D
2018. febr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8

Én ismerek egy ilyen tumblr-ezőt. Konkrétan ő jutott eszembe erről a kérdésről. Egy lányt, akivel hosszú hónapikig beszélgettem néhány évvel ezelőtt. Akkortájt én is nagyon mélyen voltam lelkileg, ahogy ő is. Én rengeteget változtam, legyőztem a korlátaimat, ő viszont még a mai napig ugyanazokat az unalmas, önsajnáltató és elcsépelt szövegeket posztolgatja, mint évekkel ezelőtt. Nem értem, hogy valaki hogy nem képes ennyire nem változni. Pedig az élet maga a változás.

2018. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

#6

Egyébként én nem hiszek abban, hogy lelkileg úgymond ki lehet égni. Sőt, valaki minél többet szenvedett az életben, annál nagyobb eséllyel lép túl a korlátain. Ezt tapasztalatból mondom. Amikor az ember olyan mélyre kerül lelkileg, hogy nincs lejjebb, akkor már csak felfelé vezet az út. A padlón meglátja az ember, hogy minden fájdalom csak egy általunk generált illúzió.

2018. febr. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!