Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit üzennél a legutolsó exednek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit üzennél a legutolsó exednek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 10:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Életem legjobb pillanata volt, amikor elhagytál.
2018. febr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%
Remélem feleségül veszi a 120 kg-os új nőjét,(miközben engem 60-kg-osan b*sztatott,hogy fogyjak le,mert meghíztam )😂
2018. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

I thought . . .you'd be out of my mind

And i'd finally found a way to

Learn to live without you

I thought . . .it was just a matter of time

Till I had a hundred reasons

Not to think about you

But it's just not so

and after all this time

I still can't let go

I've still got your face

Painted on my heard

Carved upon my soul

Etched upon my memory . . .baby

And I've got your kiss

Still

Burning on my lips

The touch of her fingertips

Is left so deep inside of me .

2018. febr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Már nem is emlékszem ki volt:) De mindegy is: nem üzenek semmit, de ha mégis, akkor azt, hogy én voltam a hibás.
2018. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig azt várom, hogy szemembe mondja, hogy mi is volt az igazi oka, hogy szakított, valamint azt, hogy legyen már elég tökös ahhoz, hogy a képembe vágja, hogy nem szeret. Ne csak kerülgesse a témát.
2018. febr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
Azt hogy férjhez megyek, megkérték a kezem:) és fényévekkel jobb mint ő mindenben:). Oka van mindennek hogy miért történik úgy ahogy!:)
2018. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Hans Pötterman ***** válasza:
#26 dicsekedni jöttél? 🤔
2018. márc. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Azt, hogy en meg mindig szeretem! Es azt, hogy nezzen egy picit magaba, nem mindig mas a hibas, hanem o is tett olyanokat amivel a padlora kuldott engem, nem csak o kerult oda ahogy fogalmazott..gondolja at, hogy mi mar egy "csalad" voltunk es mindenhol van "rossz" de a jot kene eloterbe helyezni, mert a sajat csaladjatol nem kapott anyi tordest mint tőlem, es az en csaladomtol... Remelem egyszer rajon, mit veszitett, de lehet adigra mar keso!!
2018. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Örülök, hogy barátok maradtunk😊
2018. ápr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!