Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van annál szomorúbb dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál szomorúbb dolog, mint amikor rájössz, hogy tök igaza volt az exednek, amikor elhagyott?

Figyelt kérdés
Így másfél év után elismerem. Egy vesztes vagyok, eleve nem értem, hogy miért volt velem.
2017. júl. 15. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha vesztes vagy, és mégis veled volt, akkor ő is vesztes. Vagyis tök jól összeillettetek.


Amúgy ne önsajnálkozz, hanem keress újat. Ha akarod, ha nem.

2017. júl. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kerestem, de teljesen kiégtem. Senkinek nem kellek, a barátaim is elhagytak.
2017. júl. 15. 22:03
 3/12 Diavolino44 ***** válasza:
75%
Miert nott ennyire hirtelen meg a him-rinyapin@k szama? Jarvany van vagy mi?
2017. júl. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2017. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szomorúnak szomorú, de nem a vég, sőt épp egy új kezdet lehet. Már másfél éve történt, az rengeteg idő, annyi idő alatt te is sokat változhattál és remélhetőleg fejlődtél is. Vagy ha nem, még megvan az esélyed rá. Szedd össze magad, semmit nem érsz vele, ha ezt ismételgetett, hogy vesztes vagy. Valamit ez a lány is látott benned, mert összejött, de ez természetes sajnos, hogy idővel kijönnek olyan dolgok, ami miatt inkább mégis szakítani akar.

Én is hasonló helyzetben vagyok, de nem érdemes megbélyegezned magad ezzel, igenis vannak értékeid, még ha most nem is látod őket annyira élesen.

2017. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
#3 Napkitores van. :)
2017. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, van ennél szomorúbb is.


Pl. meghal az egyik szülőd, akit szeretsz!

2017. júl. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az már jó jel, ha felismerted, hogy valami nincs rendben veled, így könnyebb jobb irányba változnod.
2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ennél szomorúbb dolog, van! Pldául ha meghal a barátod betegségben. Azt nem kívánom senkinek, hogy átélje. Hidd el nekem, annál szarabb nincs a Földön.
2017. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ez nem szomorú. Inkább örülj neki, hogy felismertél egy olyan dolgot az életedben, ami a későbbiekben hátráltatna. Most viszont tudod, min érdemes változtatnod.
2017. júl. 16. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!