Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért ért véget az öt legutóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Miért ért véget az öt legutóbbi párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

2018. febr. 27. 16:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13%
mert el sem kezdődött
2018. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Csak 3 volt.


Első megcsalt.

Másodikról kiderült, hogy kur...z ment.

Harmadik visszament exéhez. Ahhoz az exhez akivel 15 éve voltak együtt előttem csak szokása volt a nőnek pár évente elhagyni őt fél évekre más kolbászokkal élni és játszani.

2018. febr. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Mi vagyok én? Párkapcsolat gyűjtő???

Egy volt, van és marad is. Valószínű, már most hosszabb, mint az életkorod.

2018. febr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Csak kettő volt, bár 24 vagyok.

Az elsőnél őszintén fiatal voltam, mindenki azt mondta hogy az első szerelem sosem tart örökké etc etc így szerintem kicsit kerestem is a szakítást, de amúgy talán ami leginkább zavart, hogy nem tudtam se fel nézni rá se magammal egyenértékűnek látni. Én tanultam mellette diákként dolgoztam, ő dolgozgatott bár utálta de semmit nem akart tenni hogy abban munkálkodjon amit élvezettel és jól tudna csinálni.


A másodikkal egy idő után nagyon ellaposodott, igyekeztem megértő lenni, tolerálni hogy folyton a munkáját helyezi minden elé, de egy idő után feladtam hogy semmit sem tesz értünk. Beláttam, hogy neki másfajta nyugodtabb otthonülőbb nőre van szüksége.

2018. febr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

1: tavkapcsolat volt, sokat tanult és nem volt időnk egymásra.

2: nem egyeztek az érdekek, én kalandozni szerettem volna, de őt sem akartam elveszíteni mert mással nem akartam járni, beleunnal, szakított.

3: nagy volt a korkülönbség és időnk sem volt egymásra.

4: ő többet akart, én csak testiseget, nem tudta elfogadni, két hónap után mondtam hogy ez nekem sok, megfojtva érzem magam ezért vege lett.


Több nem volt amit parkapcsolatnak tekinthetnek.

2018. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
1 volt, azt írta e-mailben, hogy mostantól szabad vagyok és minden kapcsolatot megszakított. Soha nem beszéltünk többé. Az okot nem tudom. Gondolom megunt. Vagy szupertitkos küldetésre küldték egy másik galaxisban és nem akarta, hogy egy életen át várjak rá :D vagy lett egy ribije, aki közelebb lakik hozzá. Kb ennyit tudok elképzelni.
2018. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

1. Fiatalok voltunk

2. Enyhe pszichés gondjai voltak, kisebbrendűségi komlpexusa, nem értette miért vagyok pont vele

3. Most is tart

2018. febr. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem egyeztünk, szakítottam vele.
2018. febr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

3 volt, a mostani a negyedik.


1. Megcsalt.

2. Élni (értsd: csajozni) akart, mert én voltam neki az első és amint felépítette mellettem az önbizalmát, ki akarta élni magát.

3. Féltékenykedett, korlátozott, rombolta az önbizalmam, passzív-agresszív módon játszmázott.

2018. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Így néznének ki a válaszok, ha a válaszolók exe írta volna őket:


Az elsőt megcsaltam.

A második megtudta, hogy k**vához mentem.

A harmadikat otthagytam az exemért.

Enyhe pszichés gondjaim voltak, kissebbségi komplexusom, nem értettem miért van velem.

Ki akartam magam élni.

Féltékenykedtem, korlátoztam, romboltam az önbizalmát, passzív-agresszív módon játszadoztam vele.

2018. febr. 27. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!