Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Több, mint fél éve szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint fél éve szakítottam. Még mindig hiányzik. Mi lehet ennek az oka?! Fellángolás lett volna?

Figyelt kérdés

Három éve töretlenül ugyanazt érzem iránta “szerelem első látásra” alapon mondhatni.

Össze is jöttünk (egy ideig plátói volt), majdnem egy évig tartott. Szakítottam, sok volt a gond, a vita és nem bírtam.

Máig nem tudom elengedni, eszeveszettül hiányzik.

Volt azóta kapcsolatunk. Neki nem hiányzom, próbáltam keresni és végképp úgy hiszem elbaltázva van a dolog.

Nem tudom elengedni, már jó ideje ennek. Próbáltam mindent.

Szerelem lett volna vagy fellángolás? Vagy csak kötődöm? De még mindig nem tudom kiverni a fejemből.



#szerelem #fellángolás #belső vívódás
2018. márc. 1. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez van velem is, viszont nekem nem volt kapcsolatom azóta se.

Már sok éve ismerjük egymást, és részemről is mondhatni első látásra szerelem volt, bár a szerelem talán túlzás, viszont a fellángolásnál meg komplexebb a dolog. Valahányszor beszéltem vele, összefutottunk vagy akár csak chateltünk, ideges lettem, máshogy viselkedtem, pedig közben voltak zsénereim, plátói szerelmeim, de ő valahogy mégis ott volt csendben a háttérben, és ha csak egy picit is közeledett hozzám, már felborult a hormonháztartásom. Aztán csodák csodájára, az egyik találkánk után elkezdett felém érezni valamit, és néhány hónapra rá szerelmet is vallott, és habár én is vonzódtam hozzá, megrémisztett a dolog, mert ő nekem akkor már sok éve plátói volt, sose gondoltam volna hogy egy magamfajta szerencsétlen kellene neki.. persze belementem a kapcsolatba, de ő gondolatban már az esküvőt szervezte meg a gyerekeink nevén gondolkozott, amitől besokalltam. Másrészt, ő mindig a menő arcok közé tartozott a társaságban, minden héten partizott, minden ujjára jutott csaj, én meg a teljes magányt, visszahúzódást testesítettem meg, tipikus szürke kisegér voltam, így az állandó önbizalomhiányos és megfelelési kényszerem se kedvezett a kapcsolatunknak. Végül pont hogy én szakítottam vele, mert idegileg tönkrementem a hónapok alatt, nem tudtam elhinni hogy tényleg én kellek neki és a tizenöt barátnője közül (akikkel napi szinten trécselt) nem tetszik-e meg neki valamelyik és cserél le, hiszen sose tartottam magam szépnek, vonzónak se. Sorry, hosszú lett, de jó kiadni magamból.


Szóval, én szerelemnek nem mondanám, inkább egyfajta erős kötődés, ami miatt fáj ha van, fáj ha nincs velünk az illető. Kitartást, kérdező, az idő minden sebet begyógyít (vagy legalábbis fájdalommentessé tesz) :)


22N

2018. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Rettentően örülülök, hogy ilyen hosszan írtál!!

Nagyon rossz ezt beismerni és kicsit durva is lehet, de teljesen ugyanez van velem is. :)

A különbség annyi, hogy nővel volt ugyanez. Semmi önbizalom, visszahúzódásom a végtelenségig tartott.. na meg persze a komplex érzelmek, ami se nem ez, se nem az.. nagyon átérzem a helyzeted. Valamint nálam még sok vita is volt, ami okot adott erre, persze a semmin is összekaptam vele pont azért, mert neki akárki jutott volna. Nem volt nagy partyba menős, de eléggé kapós máig is, ami még jobban tett a lapátra. Örülök, hogy kiadtad magadból! Az is legalább kicsit segít!

Kicsit illúzióromboló, de nő vagyok én is, és másabbnak tűnhet, de az érzés ugyanaz...


Hasonló jókat kívánok neked is, remélem, rajtad is fog.:)

2018. márc. 1. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaj mi is veszekedtünk állandóan, amit rendszerint én kezdeményeztem, ráadásul olyan problémák miatt, amiket szintén én generáltam vagy én láttam bele a dolgokba... ez a bárkit meg tudna szerezni dolog is ilyen volt természetesen. És az az érdekes, hogy amikor szakítottunk, megkönnyebbültem és tényleg nem hiányzott négány hónapig, aztán nem tudom mi történt, de újra elkezdett hiányozni, és most már olyan szinten vagyok, hogy állandóan rá gondolok és az őrületbe kergetem magam a múltban elkövetett hibáimért, mert ha nem lettem volna hülye még mindig együtt lennénk stb... remélem hamarosan elmúlik az érzés, mert látom hogy a srác tökéletesen megvan nélkülem, én viszont lassan felőrlöm önmagam :(
2018. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!