Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam? Köszönöm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam? Köszönöm?

Figyelt kérdés

Heló


Kb másfél hónapja szakítottam a barátnőmmel, hosszas rágódás volt de végül is megtettem (ennek persze számtalan oka volt).

Sokáig bánkódtam de már most nagyjából tisztán látom a helyzetet. Sok már akkor is picit bántó apróság, ma már a bunkóság, nemtörődömség és manipulálást jelenti.


Mondhatnátok hogy nem kérdés minek írom ki.

Azért mert ha valaki tudja hogy nem jó sok minden (amiről beszéltek) és nem látja a párja felőli szándékot sem a változtatásra az ne sokat habozzon!

Mérlegeljen és döntsön. Most kezdek rájönni hogy jobb inkább egyedül mint egy ilyen kapcsolatban.


Tehát köszönöm mindenkinek!

Aki pedig szkítás előtt érzi magát az mérlegeljen egy bizonyos idő után (hiába jobb a biztos rossz, minta bizonytalan).



2018. márc. 1. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

>nem látja a párja felőli szándékot sem a változtatásra az ne sokat habozzon


Így van. Szinte minden problémát meg lehet oldani, de csak akkor, ha mindkét félnek van rá igénye, hogy megoldódjanak, hogy máködjön a kapcsolat, úgy változzon, hogy jó legyen.


Ez persze nem azt jelenti, hogy ott kell hagyni a párunkat, amikor fáradt, fásult, depressziós. Meg kell tenni mindent, hogy kimozdítsuk, cselekvésre bírjuk. De van egy idő, ami után nincs értelme tovább.

2018. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Vannak menthetetlen esetek...csak sokan gyávák meglépni. Én anno fél évet adtam magunknak a feleségemmel, de az ő oldaláról semmi építő cselekedetet nem láttam, ehelyett manipuláció, féltékennyé akart tenni, stb. Aztán szépen elváltam.
2018. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy gondolom és érzem, rengeteg apró dolog, hiszti, stb, mind mind arra ment ki hogy az exfeleségem manipuláljon, irányítson. Később kiderült ez is volt a célja. Jobb egyedül mint egy ilyen kapcsolatban, egy olyan emberrel aki azt gondolja ő felsőbbrendű egy kapcsolatban.
2018. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ismerősek amit mondtok én is kb 3-4 hónapot adtam a dolgoknak hogy változzon, de semmi nem lett belőle...


Amúgy ez a megvezetés itt is tipikus volt... bármit tettem ő éppen akkor akarta megtenni. Éppen akkor kezdeményezett volna, éppen akkor kezdett volna változni, éppen akkor... amikor szóvá tettem. Aztán keltette mindig a bűntudatot, de persze sose változott semmi se azelőtt se azután.


Így szakítás után meg ahogy beszéltem vele sokkal jobban érződnek ezek a megvezetések:D Komolyan mindenkinek ajánlom aki kicsit is úgy érzi több időn keresztül hogy vezetik az szakítson! utána fogja meglátni hogy mennyire ment:D

2018. márc. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!