Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csinaljak ugy erzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stewie200 kérdése:

Mit csinaljak ugy erzem beleorulok?! (Szakitas)

Figyelt kérdés

Mar masfel honapja annak hogy a parom kidobott 1,5 ev utan... ne kossetek belem, jol tudom hogy valakinek ez keves ido, de igazabol azota szeretem ezt a lanyt miota megismertem. Pedig 4 eve igencsak gyerekek voltunk meg mindketten. Sajnos teljesen megvaltozott a “baratnoi nyomasara” rossz iranyba, de en igy is imadtam minden vele toltott percet. Kb 3 napja lattam hogy kirakta hogy osszejott egy penzes kis nyikhaj gyerekkel, ami miatt most megjobban minuszba ment az onbecsulesem (amugy is utalom magamat...) es kerdesek vannak a fejembe... mar ott tartok hogy ki sem birok mozdulni siro gorcseim vannak, egesz nap faj a fejem es a gyomrom, enni nem birok de napi tobbszor hanyok az idegessegtol es megesik hogy drogokhoz nyulok egyre gyakrabban. Es keresem a mierteket... Hiszen olyan jol megvoltunk, es mindenki akivel talalkozunk mondogatta hogy “mennyire jol mutatunk egyutt es latszik hogy szeretjuk egymast”.. Egyebkent van egy kozos ismerosunk, akivel nem tudja hogy tartom a kapcsolatot es neki allandoan rolam beszel, kerdezgeti mi van velem meg tegnap aztirta mennyire hianyzok neki stb. Ha annyira hianyoznek evidens hogy nem massal jott volna ossze nem? Amig alszok addig nincs semmi. Azon kivul mikor vele almodok es felriadok ra. De amint felkelek azonnal bekattan hogy boldog massal.. mikor nemreg meg a kozos jovonket terveztuk😭 Segitsetek kerlek, nem tudom hogy birom ezt ki, de ugyerzem bele fogok pusztulni a fajdalomba...

21/f



2018. márc. 4. 03:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Pszichologus/pszichiater.
2018. márc. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tenyleg menj el pszichologushoz vagy pszichiaterhez. Ez igy nem allapot. Nem kellene drogoznod, bar tudom, rohadtul faj meg minden, de nem eri meg tonkre tenni magad ezzel. Egy lany sem er ennyitt. Foleg egy “ilyen” nem. Egyszerubavkellet, csak az agyad bekavar, szemvednel egy olyan lanyert aki erted mar nem szenvedne, megeri? Hogy kicsinalod magad? Nem egyezik az ertekrendetek. Lehet akkoriban egyezett, de most mar nem. Kozhely tudom, de ezek a kritkius idoszakok ilyenek, az ido segit majd. De a legjobb az lenne ha elzarkoznal a lanytol, es sajat magadra gondolnal. 21 eves vagy, fiatal, meg sok minden var rad, nem torhetsz meg itt.

Na...!!!

2018. márc. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy szakítás, nem kell túldramatizálni, pláne, hogy ez egy tinikapcsolat volt. Az első a legszarabb, ez tény, de túl kell tenned magad rajta. Rengetegszer leszel még szerelmes, és ér majd csalódás az életben, ezeket fel kell tudni dolgozni. Ne picsogj, az élet megy tovább, neki is és neked is.
2018. márc. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezen majdnem mindenki keresztül megy! Adj magadnak egy kis időt! Ha objektíven belegondolsz, akkor tényleg egy olyan csajszi kell, aki hagyja magát a barátnői nyomásnak és egy pénzes nyikhaj gyerekkel jön össze??

Fejezd be az önsajnálatot és önutálatot! A drogok használatát meg végképp!!! Sírd ki magad, amíg jól esik, de utána nézz valami értelmesebb elfoglaltság után. Tanulj, dolgozz, vállalj önkéntes munkát, stb.

2018. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez a lany nem ilyen volt amikor megismertem! Sot teljesen az ellenkezoje ennek. En nem akartam hogy ez legyen belole... sose bantottam. Papucs g_ci lettem mellette...
2018. márc. 4. 07:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj minden jónak ami lett. Sajna nem tudtál tenni az elbabylonosodása ellen. Ez már nem ő. Minden döntése hamis, felszínhercegnő lett. Örülj, tapasztaltad őt, még mikor valóban ő volt az.


Önbecsülésed magadból fakaszd. Ismerkedj magaddal.

2018. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miután lesz majd pár kapcsolatod, olyan lányokkal akik sokkal jobban illenek hozzád, akkor jónak fogod majd tartani hogy szétmentetek.


Azért változhatott ennyit mert még gyerekek vagytok. Még változni is fog, mert gondolom még nálad is fiatalabb. De mindegy mi miért, keress olyat, aki jobb mint ő fénykorában.

2018. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az emberek változnak... Igyekezz azon, hogy te jobb irányba, mint ő!!!
2018. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!