Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálják ezt egyretöbben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt egyretöbben?

Figyelt kérdés
Végig mondja hogy szeret még senkit nem szeretett igy.Aztán hopp hirtelen már nem szeret és elmegy mással.Én nem tudnák ilyen lenni senkivel.A mai világban nagyon könyen eldobják a párkapcsolatokat inkább mint leülnének megbeszélni a problémákat.Egyre nehezebb elhinem mikor azt mondják szeretlek mert nagyon sokszor csak üres szavak.Nem tudom mért kell ezekel a szavakal dobálozni olyan könyen ha nincs mögötte semmi csak hazugság.Nem értem mire jo az ha más érzéseivel játszanak.Kezdedtben mosolygás igy szeretlek ugy szeretlek utána meg mintha soha nem ismert volna.Most már egyre nehezebben hiszem el hogy létezik nagy ö és igaz szerelem.
2018. febr. 7. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha átb..sznak folyamatosan téged, akkor arról nem a másik tehet, hanem csakis te, és nem tanulsz a hibádból.

Ki választja folyamatosan az ilyen alakokat? Te, gondolom.


Azért mert rosszul választasz és nem tanulsz a hibádból, azért még nem kell ilyen téves következtetést levonni az egészből.

2018. febr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos vannak ilyen gerinctelen emberek,nem tudsz vele mit kezdeni.

A tettekre figyelj mennyire érezteti veled,hogy fontos vagy neki,mennyire tartja be az ígéreteit.

Mondani bármit mondhat bárki.

2018. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amerikában a "szeretlek" szót elköszönésképpen vetik oda.

Teljesen elsilányították, ezért ahogy az előttem szóló is mondja, a jelekre és a tettekre fókuszálj!

2018. febr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!