Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan megeri beszelgetni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan megeri beszelgetni?

Figyelt kérdés
Szakitott a baratnom velem par napja,meg nagyon friss a dolog,viszont nagyon kivagyok,nemtudok enni,egesz nap agyban vagyok ...jegyeimet elrontom,erettsegi elott allok es nem tudok koncentralni semmire csak ra.Mar 3 honapja szakitott,de ez ido alatt eddig talalkozgattunk,beszelgettunk es mondta hogy nagykn jol esik neki hogy igy igyekeztem de nem tudta elfelejteni ami rosszakat tettem,nem mer ujra belemenni es azt mondta hogy nem tudja mit erez ,de nem azt amit kell,utana rakerdeztem hogy szeret e meg.Mondta hogy ennyi ido alatt nem mulik el ez,szoval egy minimalis erzes van benne.De nem tudok mit csinalni,szuksegem van ra,csak hogy beszeljunk,mert akkor egybol megnyugszok es bevallom oszinten vissza szeretnem szerezni,de semmi eselyt nem latok ra.Mit tegyek?(annyit meg tudni kell tola hogy nem buta lany,amit o ki mindd az ugy is van)
2018. márc. 4. 08:21
 1/6 anonim válasza:
50%
Ha meg csak par napja szerintem nem...
2018. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 3 hónapja békén hagyjátok egymást, már túllennétek az egészen. Teljesen feleslegesen kínozzátok magatokat. El fogod b..ni az érettségid. Főleg, ha asszisztálhatsz hozzá, amikor elkezd pasizni. Tőled nem akar már semmit. Te is írod, hogy ő nem fog visszatáncolni.
2018. márc. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakitott a baratnom velem par napja -- Mar 3 honapja szakitott.


számold át még egyszer.

2018. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 honapja momdta h az lesz a legjobb ha most szakitunk es 3 honap alatt meg gondolkozott hogy lehet e valami es most kozolte par napja hogy nem ,igy ertettem bocsi
2018. márc. 4. 09:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Igaz a régi mondás, "Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel"

Hidd el, minél tovább maradsz vele kapcsolatban, annál rosszabb lesz, saját magadat kínzod.

Ezen a helyzeten csak az idő,vagy egy új kapcsolat segít.

Menj emberek közé, bulizz barátokkal, próbáld meg elfoglalni magad.

2018. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak annyit mondanék,hogy sajnálhatod magad egész nyugodtan, de egy év múlva ez a csaj nem fog számítani már, az elcseszett érettségi viszont igen.

A szakítás szar, tény és való, de sok milliót kicsengetni tanulásra, csak mert egy ilyen miatt elkúrálod az érettségit, az még szarabb lesz. Gondold át.

2018. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!