Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit kezdtetek a sok megmaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdtetek a sok megmaradt emlékkel, amik utána maradtak?

Figyelt kérdés
Gondolom a tényleges emlékeken valahogy próbáltatok túllépni, de én most a tárgyakra is gondolok. Képekre, ajándékokra, egyebekre gondolok, amikről ő jut eszedbe, vagy csak simán tőle kaptad.

2018. márc. 4. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Elrakom egy dobozba. Egy ido utan ,ha veletlen a kezembe kerul es mar tul vagyok rajta,akkor mosolygok egyet,hogy nahat ilyen is volt,majd visszarakom.
2018. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szemet lesz amit irok.

De en mindent kidobok, eleg nekem az emlek a fejemben.

2018. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én mai napig abból a pohárból iszom az üdítőt amit még exemtől kaptam. Nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Szép volt, jó volt, néha nem volt jó, de megmaradt egy emléknek és egy használati tárgynak.
2018. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én az előző szakítást nagyon nehezen dolgoztam fel.

Voltak ruháim, amiket azonnal elhoztam tőle miután több hónapig tárolta a szekrényben amíg együtt voltunk. Ő zacskózta be nekem, elhoztam,de itthon amikor kinyitottam, akkor az az illat fogadott, ami nála is volt mindig, ezért nem mostam ki, visszatettem úgy, ahogy elhoztam. Fél év után vettem rá magam, hogy kimossam őket és azóta se voltak rajtam.

A közös képünket is fel év után téptem össze és dobtam ki, meg kb mindent, amit tőle kaptam. A képeinket is töröltem a telefonomról.

Az emlékek maradtak csak meg, de igyekszem nem gondolni rájuk.

2018. márc. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4: Dettó pár hónapig még megtartottam. Én szisztematikusan letöröltem utána mindent telóról, mindent kidobtam vagy odaadtam (olyan ajándékot ami továbbadható, kis apróság unokahúginak pl.).


Aztán egy hónapja megtaláltam egy macis csokit(én voltam a plüssmacija mondattal kaptam) és instant elsírtam magamat (tudom gay, férfi létemre -.-)

De nem azért mert hiányzik, hanem azért mert tévedés volt az egész így utólag és becsapva éreztem magamat,

hogy kinyíltam és a bizalmamba férkőzhetett(megcsaltak). Persze utólag rohadt okos az ember... :)

2018. márc. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én mindent megőrzök, legalábbis egyelőre megvan az összes tárgyi emlék.

Nem is dobozoltam el mindent, van, ami még elől van, holott én is jártam úgy, hogy valaminek a láttán instant elsírtam magam.

Az előző exemtől mindent kidobáltam azonnal, a mostanitól ez nem megy.

2018. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én a képeket kidobtam. Egy idő után fura volt rájuk nézni. Viszont bögrét, plüsst, ilyesmiket meghagytam.
2018. márc. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kb 4-6 hónapig nézegettem őket, aztán amikor már úgy tudtam rájuk nézni, hogy nem sírtam el magam, akkor eltettem őket egy dobozba.

Szerencsére minden exemmel szépen váltunk el, így nem maradt gyűlölet utánuk.

2018. márc. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az ajándékai 95%-a haszontalan szar volt - vegyünk valamit aztjóvanaz - egyiket sem őriztem meg.
2018. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A képeinket meg leszedtem fészről, minek legyenek fenn feleslegesen.
2018. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!