Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy csináltátok a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy csináltátok a párotokkal? Spóroltatok pénzt arra, hogy vegyetek házat/lakást, és csak utána költöztetek össze, vagy albérletben kezdtétek?

Figyelt kérdés
És miután vettetek lakást/házat, egyszobásat, vagy kettő-három-négy szobásat, hogy a leendő gyerekeiteknek is legyen szobájuk? Vagy azt csak azután, hogy megszülettek?
2016. febr. 25. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén én albérlettel kezdeném, mert lehet hogy nem tudnánk egymás mellett huzamosabb ideig lenni egy légtérben, és hát ez elég gáz lenne hogyha a lakásvétel után derülne ki. Másrészről mire az ember összeszed annyi pénzt hogy saját házat/lakást vegyen addigra elunja az életét is és hát mégiscsak, ha egy pár régóta együtt van akkor nem elégszenek meg annyival hogy néha találkoznak valahol.
2016. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Terv: albérlet, kisebb, egyszobás lakás.

Lakást/házat vásárolni nem tudunk, sok év múlva lenne esedékes, de addigra megjelenne az első őszhajszálam is. :) Jó nekünk az albérlet!

2016. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*ősz hajszálam
2016. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi albérletbe megyünk majd kezdésnek és közben spórolgatunk majd :)
2016. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A mi családunk birtokában több lakás és ház is van, kedvemre válogathatok ,hogy melyikbe költözzek majd be, csak éppen barátnőm nincs, akivel beköltözhetnék.
2016. febr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Öröklök házat aztán az jó lesz majd gondolom...


Vagy lakókocsi... A magyar albérletek nagy szarok. Unfair árak, rossz kiadói felfogás (harács, ebből akar megélni stb.), és szinte csak undorító panel - öregasszony panel - gangos társasház - "modern" társasház (bazi drága, libsi berendezés) kombó van, meg azok a tipikus 2 századdal ezelőtti ótvar bérlakások amikben kb. Nemecsekék laktak a Pál utcai fiúkban...


Amcsiba 8 szobás házakat lehet bérelni és a bérlés nem olyan, hogy jön hóvégén a spermium főbérlő, hogy "na lehet takarodni", mint itthon. Bár ott is van ilyen, de csak a prosztó negyedben. Jó esetben 20 évig is élhetnek úgy és van garagerendszer ahol lehet őrizni a cuccokat, ha váltani kell.

2016. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
1 èv után költöztem oda a vőlegènyemhez èpp akkor fejeztbe a családiházunk èpìtèsèt,szóval nekem nem kellett ilyenre spórolni,meg volt tervezve előre a gyermekszoba is .3 nagy szoba,egy napalli ,2 fürdő,konyha,3
2016. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy terveztem, hogy majd közösen gyűjtünk a leendő párommal, és együtt összehozzuk, ahogy anno a szüleim is. Hát, nem így hozta az élet, úgy alakult, hogy egyedülállóként vettem lakást, így nekem már lesz egy, mire összejön a kapcsolat is. Egyedül nekem elég, még két embernek is. Majd ráérek gyerekre is tervezni, ha ehhez elég biztos lábakon álló kapcsolatban élek.
2016. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, milyen a libsi berendezés?


A szüleimnek van egy kis lakása a sajátjuk mellett. Eddig a testvérem èlt itt, de vett lakást, úgyhogy mi költöztünk ide 1 év albérlet után.

Albérlet mellett nehéz spórolno, viszont közös lakást úgy nem vennék, hogy nem is éltünk együtt, nem vagyunk házasok.

2016. febr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Albérlet, és közben Fundamentát fizetünk és félreteszünk.
2016. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!