Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert van ez hogy parkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez hogy parkapcsolat alatt mas tetszett szakitas utan pedig csak a volt barstnom?

Figyelt kérdés
Szakitott velem baratnom tobb mint egy ev utan es egy ev alatt mikor egyutt voltunk mindig mas mas lany,vagyis elmentem bulizni es lattam mast es tetszett vagy lattam kepeken lanyt es ra voltam igy allva hogy de jol nez ki es most csak a baratnom hianyzik csak vele lennek,ez miert van,mit csinaljak?
2018. márc. 5. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert mindig az kell, aki nem a tiéd. Tipikus phasz.
2018. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így jártál. Önuralomnak hívják azt a dolgot, ami belőled hiányzik.
2018. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Dikaaaz a szosztar szalna ra a frigyes szemuvege
2018. márc. 5. 20:57
 4/4 stewie200 válasza:
Ez is egy ertelmisegi. Jobb is hogy nem szaporodtal tovabb es kidobott.
2018. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!