Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy azért nem jöttél össze valakivel, mert egy adott testrésze nem tetszett?

Figyelt kérdés
Az orra, az álla, a szeme, a fogai, vagy hasonló "apróság"ra gondolok :D Pedig mondjuk bejött az összkép és a személyisége is, de az az egy részlet nem...

2017. aug. 6. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az agya. Ha létezett olyan testrésze egyáltalán.
2017. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Nem. Nagyon megfogott a személyisége, amilyen volt, ahogy beszélt és bánt velem, ahogy éreztem magam vele, a frászt érdekelte, hogy elállóak a fülei...:) Nagyon cukinak tartottam. :)


25/N

2017. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 haha, na igen, az sokaknak hiányzik.
2017. aug. 6. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze. Létfontosságú szerve hiányzott: a gerince.
2017. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én félek, a túl nyugodt - hideg nézésű férfiaktól!!!
2017. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kisportolt testű,okos,kedves,nagyon jó humorú pasi aki minden téren megfelelt volna de egy elülső foga szó szerint feketére volt rohadva...nem tudom,hogy mi ennek az oka mert egyébként nagyon igényes volt magára ,a ruháira.De ez a fog téma...sosem mertem szólni érte őt pedig szemmel láthatóan nem zavarta(?).Azóta már élettársi viszonyban van egy nővel ,mi pedig nagyon jó haverok lettünk.
2017. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Az én ízlésemnek maximálisan megfelelő bombázó hölgy volt, nyak nélkül. De szó szerint! Olyan rövid nyaka volt, hogy nem is látszott.
2017. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Magas vékonyvolt nyúlékony lógó bőre volt. Pár hétig tartott. Undorodtam már tőle
2017. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!