Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitott vele a baratnom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott vele a baratnom, de kuldtem ma nonap alkalmabol neki rozsacsokrot, jo dontes volt?

Figyelt kérdés
Szerintetek jo dontes volt,meg annyi meg rozsabol milyen az a hosdzukas elrendezes?
2018. márc. 8. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlő kártya rajta fogadok ilyen volt: Bocsasalmeg.Laczi :D

Amúgy rossz ötlet volt, igen.

2018. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Rossz döntés volt. Szerintem ez nem túl normális dolog.
2018. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az volt rajta hogy boldog nonapot csak, es csak kedvessegbol szantam,mert gondoltam ra es megerdemli
2018. márc. 8. 15:23
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

gyere majd vissza 6 hónap múlva és válaszold meg magadnak a kérdést :D


Amúgy nem, most nem volt rossz ötlet, mert ott zizegett a hangya a gatyádban és úgy érezted el kell küldened azt a csokrot, ha nem küldted volna el, azon kattognál, hogy jaj, biztos hogy örült volna, már a karjaimban lenne, mi a fa***ért nem küldtem el.


Emígy meg persze, hogy rossz ötlet volt, szakított veled, pont belevágta a kukába a csokrod, oszt jónapot, nem oszt, nem szoroz hogy elküldted, kivágtál tíz rugót az ablakon a semmire. De ez ilyen, ne foglalkozz vele. Legközelebb majd nem küldesz, a saját hülyeségeiből tanul az ember, a férfiember meg főleg.

2018. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kidobta, lehet nem. Szerintem tok mindegy, visszavonni mar nem tudod. Ha szingli lennek es kuldene nekem valami elozo srac viragot, kiraknam, mert szep, de ennyi, furanak talalnam meg feleslegesnek, de kedves gesztusnak, viszont kulonosebb erzeseket nem mozgatna meg bennem.
2018. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Majd megtudod az alapján, hogy újra beszéltek-e vagy sem.


22/N

2018. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ő a virágot dobta ki, te a pénzt.
2018. márc. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól függ mi a célod ezzel.
2018. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Attól függ, milyen szakítás volt,de az is lehet, hogy rossz lenne mert hiányzol de mégsem jó veled de et egy cuki gesztus volt
2018. márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség volt.

Mit nem èrtesz azon, hogy nem kellesz neki?

2018. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!