Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok. Ha a párotok elvisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ha a párotok elvisz pl a szülinapotok alkalmából pár 2-3napra valahova, akkor mindent ő fizet?

Figyelt kérdés
Szálláson kívül? Kaja, program, bevásárlás stb... Ti is fizettek valamot vagy csak ő?

2018. márc. 1. 21:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Sok fiú alap dolognak tartja, hogy csak Ő fizet, pedig szerintem a legtöbb lány nagyon kellemetlennek érzi ezt. De nállam mindig van pénz, ha elmegyek a barátommal valahova, és ha pl. egy közösen eltervezett "kirándulásról" van szó, akkor én szeretem a felét állni a dolognak. Viszont, szerintem neked ez egy ajándék lesz a szülinapodra, itt szerintem ő akar majd fizetni, csak max. ne engedd neki, hogy mindenből a legdrágábbat válassza. Meg azért kérdezz rá, hogy fizess-e bele :)
2018. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha én viszem el a lányt,akkor a làny nem fizet,de a mai világba azt láttam,hogy ha a fiú elhív,bizony a lánynak is csengetnie kell.
2018. márc. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk szülinap/névnap alkalmából csak a másik fél kedvenc éttermébe megyünk el, természetesen ilyenkor nem fizet az ünnepelt.

Nyáron szoktunk 1x nyaralni menni (évfordulónkon), ott a barátom fizeti a vonatjegyeket + SZÉP kártyával a szállást. Én a programokat, ételeket és egyéb felmerülő költségeket, így kb 50-50%-ra szoktunk kijönni.


A fenti esetben (2-3 nap szülinapra) se szeretném, ha teljesen ő fizetné.

2018. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Sok fiú alap dolognak tartja, hogy csak Ő fizet, pedig szerintem a legtöbb lány nagyon kellemetlennek érzi ezt."


Sok fiú úgy érzi, a lány elvárja tőle, hogy csak ő fizessen.

2018. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mikor mi voltunk 2 napot kettesben máshol, akkor én ugyanúgy fizettem, ahogy ő. A szállást ő állta, de a kaja, italok, programok ugyanúgy az én költségeim is voltak. Szerintem ez így normális.
2018. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy elvisz valahova azt jelenti nekem, hogy az utat/szállást fizeti maximum. Nehogy már mindent neki kelljen állni. :D
2018. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mielott barki felre ertene, en egyenes utalom ha mindent o fizet, es tudom hogy szeret vele bőkezuen bánni, és míg ő mindenből a legdrágábbat rendelné/venné nekem, addig én mindig a legolcsóbbat választom. A kérdés az, hogy egy 2-3/ napos welness hetvegen, vagy bárhol, ahova a szülinapod/névnapod alkalmából visz el, akkor azt úgy ő fizeti egy az egyben, vagy énis fizetek egyszer egy vacsit, kávét, péksütit, szuvenirt stb.
2018. márc. 1. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:

hát most kaját amúgy is vennél, szóval fizetheted. meg ha meglátsz valamit emlékbe.

de alapvetően szerintem nem fair a másikat a beleegyezése nélkül költségekbe verni.

2018. márc. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Emberek ***** válasza:
Érdekes olvasni itt a kommenteket. Nekem fiúként van tapasztalatom erről, mert tavaly barátnőmmel Pécsre mentünk 3 napra wellness hétvégére. Én azt ajándékba adtam neki, és nekem egyértelmű volt, hogy ha én hívom meg, akkor én állom a költségeket. Nem tudom neki ez mennyire volt kellemetlen, vagy mennyire nem, de ahogy láttam inkább élvezte mint problémázzon az anyagi kérdéseken.
2018. márc. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jól is néznénk ki, ha csak ő fizetne... :'D Nálunk ez mindig úgy volt, hogy ő intézte a programot, esetleg ott meghívott egy köszöntőre (bor vagy pezsgő), a többit meg felváltva fizettük vagy külön-külön. Az utat meg, ha kocsival mentünk, úgy intéztük, hogy a meglepi miatt odafelé ő tankolt, visszafelé már én.


Van, amikor parasztság egy meglepetést vagy egy programot azzal elszúrni, hogy tartod a markod a másiknak, hogy fizesse a részét. Ez fordítva is így van, ha én találok ki valamit, kifizetem én, úgy a buli. De ez nem jelenti azt, hogy abban a pár napban mindent én állok vagy a párom nekem. De ezt mindketten tudjuk, szerencsére.

2018. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!