Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy késleltetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy késleltetve érzem magam borzasztóan szakítás után?

Figyelt kérdés
7 évig voltunk együtt, szinte a kezdetektől együtt laktunk, másfél hónapja szakítottunk. Az utóbbi másfél hónapban is voltak hullánvölgyek, de a szakítás óta nem sírtam, elvoltam a dolgaimmal, minden este mentem valahová, barátokkal, ismerősökkel találkoztam, programokat szerveztem. Tegnap viszont volt egy elég intenzív álmom vele, és sírógörcsöt kaptam. Másfél óráig nem tudtam abbahagyni a sírást, azóta teljesen padlón vagyok, csak rá tudok gondolni. A kapcsolat már nem működött, ezt tudom ésszel, de tegnap óta csak arra tudok gondolni, hogy az első pár év mennyire jó volt, mennyire szerettük egymást, és milyen sok tervünk volt, a házvásárlástól kezdve a gyerekig. Mindez most tönkrement. Nem értem, hogy miért most kezdtem el magam ennyire borzasztóan érezni, eddig tudat alatt elnyomtam volna?
2018. márc. 13. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, az álmok ilyenek, el fog múlni. Nekem meg volt már szexuális jellegű álmom olyan emberrel, aki nem is vonz, csak beszélgettünk párszor, aztán utána egész nap úgy éreztem, hogy mégis van benne valami vonzó. Aztán elmúlt. A te helyzeted erősebb, de attól még ez is el fog múlni, foglald el magad ugyanúgy, mint eddig.
2018. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Jelenleg úgy tűnik, hogy sosem fog elmúlni ez az érzés. Borzasztóan hiányzik.
2018. márc. 13. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj magadnak időt, hét év rengeteg, ido, mire túllépsz rajta
2018. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!