Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van értelme keresni valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme keresni valakit hosszú idő után?

Figyelt kérdés

Ő volt a szakító fél. Nem voltak közös problémáink, szerelemnek indult csak ő nem lelte a helyét abban az időben, így elengedtem. 2 év telt el és még mindig nem tudtam őt kiverni a fejemből, pedig azóta nem beszéltünk, nem is találkoztunk. Volt már valaki hasonló helyzetben?

Szívesen megkérdezném, hogy mi van vele, de félek hogy ismét le fog rázni, vagy csak udvariasságból válaszolna, esetleg nem is reagálna.



2018. márc. 10. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított és azóta sem keresett, hagyd békén, mert sose múlik el. De ez csak az én véleményem.
2018. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Talán azért nem keresett, mert te sem kezdted el. Valakinek el kell kezdeni.
2018. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2 éve mást sem csinálok, csak békén hagyom. Úgy tűnik nem válik be... Pedig próbáltam keresni mást, lefoglalni magam, dolgozni. És jó életem is van. Csak nem értem miért tör rám folyton ez az érzés...
2018. márc. 10. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!