Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nőmnek, mondtam nem a buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőmnek, mondtam nem a buliba való, erre elhagyott. Normális?

Figyelt kérdés
Bulizni voltam , haverokkal. A csajom jött volna,még soha nem vittem magammal egy bulira sem. Ő nem tudja magát elengedni! Meg ha ott lenne , tök szarul érezném magam.Nem lehetne jót bulizni! Össze pakolt és elment a telefont sem veszi fel, mit csináljak ?

2018. márc. 14. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2018. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Kedves vagy...

Lehet igaza van a nődnek, nem?

Minek vagy vele ha ennyire negatív hatása van rád, hogy mellette tök szarul éreznéd magad egy buliba. Te haverozni akarsz meg legyen ott azért egy nő akit leakaszthatsz ha kell.

Kicsit magadba nézhetnél!

2018. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát én már a fogalmazásod miatt elhagytalak volna és elvonulok a tibeti hegyekbe átértékelni az életem, milyen férfiakkal kezdtem eddig és mit várok egy normális kapcsolattól...
2018. márc. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Bulizz!
2018. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%

"és elvonulok a tibeti hegyekbe átértékelni az életem"


támogatom! :)

2018. márc. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, jól tette.

Főleg, hogy ilyen keresőszavakat használtál:

buli, szexi, alkohol, csaj,

2018. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%
Kanbulira mi a rőfös lótúróért akarná elcipeltetni magát? A kanbuli az kanbuli. Elég hülye a te nőd.
2018. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

OFF: Szilvás buktát, mert azt szeretem.


ON: miért nem buliba való? Nem cseszi szét magát, vagy miért?

Bár nem ide kapcsolódik, de a leírásod, illetve ahogy beszélsz vele kapcsolatban, nem igazán volt/lenni van kapcsolat...


A mit csináljak-ra Schimán válaszoltam.

2018. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Normalis. Ahogy irsz rola, es amilyen kereso szavaid vannak, en mar reg elcuccoltam volna.
2018. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Örül neki, hogy meg merte ezt lépni és remélem, hogy soha nem is gondolja meg magát, hanem talál magának egy olyan párt, aki szereti, tiszteli és rendesen bánik vele. Teljesen jogos, amit tett. Nem arról van szó, hogy nem lehet elmenni a párunk nélkül bulizni, mert, de lehet és én úgy gondolom, hogy kellenek is a külön programok (nálunk is vannak). A gond ott van, hogy hogyan beszélsz vele és mit gondolsz róla...ezek után nekem sem lenne kedvem egy percet sem a közeledben tölteni.
2018. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!