Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Baratnom 3 jonapja szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom 3 jonapja szakitott velem, azonban 2 honapig meg talalkozgattunk hogy hatha ujra tudjuk kezdeni, de nem es par napja az exevel beszelget, talalkozgatnak es hamarosan osszejonnek, hogyan eljem tul ezt?

Figyelt kérdés
Erettsegi elott allok es a jegyeimre szeretnek koncentralni,de nem megy meg friss ez az egesz,osszeszeretnem magam szedni,de nincs semmi pozitiv,(iskolaban a jegyeimet letontottam,volt baratnom az exevel lesz par nspon,heten belul,logok sulibol) Hogy tudok magamon venni egy nagy erot? Csomot voltam barataimmal es jo volt minden akkor,de nem tudok csak veluk lenni.Valakivel volt hasonlo?Tenyleg csak egy kis ero kene igy a nagy hajraban csak nem tudom mi tudna adni erot nekem.Ti mit cselekednetek?
2018. márc. 14. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az motiváljon, hogy ha az érettségit elb_szod akkor az egész életedre kihathat. Egy kapcsolat meg jön-megy, majd lesz új csaj, ne ezzel foglalkozz hanem a tanulmányokkal, az a legfontosabb jelenleg.
2018. márc. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a szüleimmel beszélnék erről, nekik is volt első nagy szerelmük, első nagy szakításuk.

Aztán letöröltetném ezt a kérdést a "felnőtt párkapcsolatok" kategóriából, mert ez bizony még nagyon tinis rinyálás.

2018. márc. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszotokat.

2: hat lehet igazad van,de szerintem ez tobb mint egy tinikapcsolat,meg nem neveznem rinyalasnak,csak segitseget szerettem volna kerni

2018. márc. 14. 12:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, tudom, életed szerelme, életed értelme, az egyetlen, akit szerettél, és vége a világnak, blablabla.... Tanulj, sportolj, itt a tavasz, a rinyálást meg hagyd abba! Majd lesz másik nagy szerelmed is.
2018. márc. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,csak friss meg az egesz es azert megy meg nehezebben,de koszonom a jo tanacsokat!
2018. márc. 14. 12:57
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
Latszik hogy fiatal vagy meg naiv....mert szakitas utan ertelmes emberek nem azzal szoktak foglalkozni higy kivel jön össze az ex.....ki nem xarja le?inkabb azzal foglalkozz ami a feladatod ennyi idősen!Tanulj!!!
2018. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az erettsegin a jovod mulhat. Ne cseszd el egy tini szerelem miatt.

Nem lehet erre mit mondani.Tipikusan az a helyzet, hogy fejben dol el. Koncentralj a jovodre. Itt a hosszuhetvege, menj el kirandulnu, bulizni es tanulj.

2018. márc. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, es ha olyan a kapcsolatod a szuleiddel, beszelj veluk. Az tud a legjobban segiteni, aki mar parszor atelt hasonlot es melletted van.
2018. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!