Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismerőse lett egy lány, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerőse lett egy lány, a jelek szerint találkozgatnak?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve vagyunk együtt, 1 hónapja fb-on ismerőse lett egy lány egy buliból. Nekem még nagyon régről ismerősöm szintén ez a lány, de nem beszéltünk évek óta, nincs is kiírva, hogy kapcsolatban vagyunk a párommal, szóval ezt ő nem tudja. Azóta észrevettem, hogy a párom gyakrabban tűnöget el szó nélkül. Néhány napja pl. hirtelen nem írt vissza már, és kb 5 órán át inaktív volt fb-on, feltűnt, hogy ez a lány szintén ugyanannyi ideig volt. Majd azonos időpontban jelentkeztek be újra. Ma is hasonló történt, párom írt, hogy találkozik néhány haverjával, meglepő módon, ugyanakkor jelentkeztek ki fb-ról a lánnyal, majd 2 óra után ugyanakkor lettek online. És azóta ezt figyelem, hogy ha hosszú ideig nincsenek fent egyiken se, akkor ha a egyikőjük belép, a másik is percen belül aktív lesz. Nem hiszem, hogy ez a véletlen műve lenne..Főleg, hogy mostanában kicsit távolságtartóbb is lett velem a párom. Kevesebb kedvességet mond, nem is olyan kedvesen köszön el azóta telefonban sem. Szerintetek én vagyok csak ennyire paranoiás? 26N 27F
2017. máj. 30. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon esélyes!
2017. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jöttem rá, hogy a barátnőm megcsal.
2017. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Buktasd le a kis kocsogot...!!!
2017. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Ha a barátnőm ezt csinálná, én leülnék vele és megkérdezném hogy mit csinálnak együtt és elmondanám, ha megcsal nem gond csak mondja el. Ha tényleg megcsalna megkérdezném, hogy mit érez a másik iránt csak szexre kelett, vagy komolyabbak az érzései stb. Szeintem önmagában nincs gond azzal ha a párom más emberekkel van együtt csak azt szeretném tudni hogy hogy hozzám hogyan viszonyul. Egyébként a férfiaknál ha az illető nem veled szexel az nem azt jelenti, hogy nem szeret csak azt hogy fel volt izgulva valami más nőre.
2017. máj. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajajj, kísértetiesen ismerős sztori sajnos. Nem te vagy a paranoiás, de ha rákérdezel, majd ezt fogja neked mondani.

Sajnos tudom, mert nálunk is ez volt. Itt lakott a csaj, a barátom elvileg elment aludni, a csaj meg otthon volt és egyszerre lettek inaktívak (viberen, facen, mindenhol), aztán amint írt nekem a barátom, hogy felkelt, a csaj is mindenhol elérhető lett azonnal. És ez többször előfordult, nem csak egyszer, mégis én voltam, aki beképzelte csak a dolgokat-szerintük.

2017. máj. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!