Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól számít, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít, hogy egy férfi-nò / fiú-lány jár, és nem csak találkozgatnak egy kis "erre meg arra"?

Figyelt kérdés
Tiniknél és felnőtteknél. 27 vagyok, vagy négy hónapja rendszeresen találkozom egy sráccal, soha azelőtt nem volt barátom, sok dologról fogalmam sincs.
2017. dec. 22. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Már a kérdésből az jön le, hogy ez semmi komoly, ha felmerült. Hány éves a másik fél? Ő hogy áll hozzád?
2017. dec. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy írták előttem, ha ez felmerül, akkor nem komoly.

Ismered a barátait, szüleid? Meghívnak a családi eseményekre?

Vannak közös programjaitok az "erre meg arra"-át leszámítva?

2017. dec. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogyne, moziba, rendezvényekre járunk, kerékpártúrára meg kirándulni. És persze kocsmázni is.
2017. dec. 22. 09:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Egészen addig nem fog kiderülni.
2017. dec. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ha komoly dolgot akarok valakitől, az pár randi után már nyilvánvaló, és nem úgy zajlik a további ismerkedés, hogy "na majd lesz valami". Szerintem ha egy kapcsolat komoly, akkor fel sem merül a "vajon együtt vagyunk-e?" kérdés egyik félben sem. Ez nem időhöz köthető dolog, nálunk párommal 1 hét után már nyilvánvaló volt, hogy mi egy pár vagyunk. Úgy is beszéltünk egymásról, úgy is viselkedtünk. Meg persze megvolt a "lennél-e a barátnőm?" kérdés. Szerintem majd' 30 évesen baromi lassú ez a tempó. Én nem vagyok biztos benne, hogy ez a srác bármi komolyat akar tőled. Eleve ha 4 hónap után nincsenek a részéről komoly, kimutatott érzelmek és szerelem, akkor nem sok jót jósolnék.
2017. dec. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!