Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most meg csalt vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most meg csalt vagy csak én érzem úgy?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne a segitségetekre kb 1hete szakitottam a barátnőmmel sokat veszekedtünk már 3 hónapja nem találkoztunk de facebookon minden nap chateltünk meg stb akkor tudom hogy senkije nem volt csak miután egy hete összevesztünk letiltottam másnap felhivtam higy ne haragudjon én voltam a hülye.. erre már elutasitott hogy ö nem kér ebből elege van stb. Jo ez igy ment pár napig hogy nem beszéltünk csak minden nap smseket irtam neki néha vissza irt de már nem ugy mint azelőtt.. már beszélt valakivel chaten aztán tegnap kihivtam őt beszélgetni 3hónap után ujra láttam de már nem ugy nézett rám mint azelőtt.. meg nekem se tetszett annyira már a talinak úgy lett vége hogy kiszált a kocsiból mert hogy én rá kerestem egy lányra facen.. meg látta erre kiszált hogy hagyjam békén mondtam oké békén hagylak azt csinálsz amit akarsz..tegnap éjfélkor még felhivott hogy ne törjem össze a szivét igy ugy amugy de reggelre irtam neki hogy hagyjon békén talizzon mással. Erre elküldött egy képet hogy egy fiúval csókolózik ez pár napja lehetett tehát a szakitás után mikor letiltott és nem nagyon akart vissza irni. Namost akkor meg csalt? Vagy ez nem számit annak? Még reggel könnyedén vettem hogy el engedem had fiúzzon de mikor meg láttam a képet ugyanolyan rossz volt mint miután szakitottunk és mostis rossz.

2018. márc. 15. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Buta cigány vagy.
2018. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem megcsalàs, ez játszmázás. Figyelj, kapaszkodj, magyarázom a női logikát. A csaj szeret téged. Akármekkora farok voltál, szeret. Ez fix. De úgy gondolja, hogy Te nem szereted eléggé. Azt akarja elérni, hogy kimutasd az érzelmeidet. Egész konkrétan azt próbálja kiprovokálni, hogy Te zokogva a lábai elé borulj, hogy Neked csak ő kell, és senki más. És természetesen ezek után leszel szíves úgy ugrálni, ahogy ő fütyül. Mindent bevet a cél érdekében. Próbál elérhetetlen lenni, megpróbál féltékennyé tenni, lelki terrort alkalmaz. Ezzel azt akarja elérni, hogy "észhez térj", és megváltozz a neki tetsző irányba. Érdemes megnézned a Szakíts ha bírsz című filmet. Nagyon szépen ábrázolja ezt a női játszmát.
2018. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De arra nem gondolt hogy ezek után nekem már nem kell?
2018. márc. 15. 19:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem játszmázás hanem az hogy neki elege van belőlem és egyből más fiúkon éli ki a vágyait.. minthogy várt volna
2018. márc. 15. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát jó, Te tudod. Én szóltam. Mondjuk Te sem vagy piskóta. Letiltod, aztán felhívod, elhívod talákozni, de közben más lányt nézegetsz facebookon. Mi lenne, ha őszintén megbeszélnétek, mit akartok egymàstól, és aztán aszerint viselkednétek? Rengeteg bonyodalomtól kímélnétek meg magatokat.
2018. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"Dehát szakításban voltunk!"
2018. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nőként mondom a kettes kommentelő első osztályún leírta, hogyan is működik a barátnőd.
2018. márc. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Namost akkor meg csalt? Vagy ez nem számit annak?"


Miután szakítasz valakivel, nem tudjátok megcsalni egymást.


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de a leírtak alapján nem valami érett módon kezeltétek a párkapcsolati konfliktusaitokat.


Gondolom, nem ok nélkül szakítottatok.


Nem lenne érdemesebb szépen elengedni egymást?


Jászmáztatok (illetve még most is játszmáztok egymással, egymásnak feszültetek egóból.


A féltékenység nem jelenti azt, hogy szereted a másikat.


Simán okozhatja az is, hogy sérti az egódat, hogy lecserélhető vagy.

2018. márc. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!