Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van aki úgy van vele fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki úgy van vele fiú elhagyja és ő olyankor úgy van vele hogy inkább nem létezne e földön? Meghalna mert én ezt érzem

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Fuss neki még egyszer!
2018. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szia,sajnos igen :( írok privátot

L

2018. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tagolni kéne(pl. vesszőkkel) a mondatot, mert így marhára nehéz megfejteni, hogy mi van.
2018. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Kihagytad az a betut a fiu elol hogy ertelmezheto legyen a mondat. Szerintem a halal gondolat meg gyerekes jellemre val, tehat rossz helyre irtad .

A tini kategoriaban tudnak segiteni neked talan.

2018. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Senki nem ér annyit, h miatta eldobd az életed! Nehéz szakítás után. De gondolj arra, h ennél csak jobb dolgok jöhetnek.
2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem 3 ev utan szakott a volt "parom"...nekem a "parom" volt, en neki max csak egy lany a sok kozul! 1 honapja, hogy elkoltozott, 1 hete nem beszelunk, 2 hete hogy talalkoztunk, akkor meg megcsokolt es sirt.. De! Utanna megvaltozott es azt mondta mar nem akar semmit, pedig "ugy volt", hogy "talalkozgatunk" es eljon majd a hetvegen "megbeszelni" a dolgokat.... Nagyon nehez, az elso heten rossz dologat tettem amiket mostmar banok, mert igyis ugyis faj, elgondolkodtam azon, hogy megolom magam, de az nem megoldas, az menekülés, es o akkor se fog engem szeretni, max sajnálni, hogy meghaltam... Szoval felejtsd el ezt a gondolatot, ha nem is lesz mas, nem leszel tobbe szerelmes, akkor is magad miatt elj, tedd magad boldoga, elmulik a fajdalom egyszer! :(
2018. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szakitott*
2018. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Férfiként mondom, hogy persze előfordul. Nekem is megvoltak/megvannak a magam problémái, ami miatt már lemondtam hogy valaha is párt találjak magamnak.

Neked azonban még bőven van lehetőséged az újrakezdésre, addig azonban vedd magad körül olyanokkal, akit szeretsz. Seb, amit a szakítás okozott, begyógyul, de a heg megmarad.

2018. márc. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az embereknek olyan sokféle tulajdonsága van, hogy kész csoda ha néha néhány megfelel a partner igényeinek. Nekem elég sok viszonylag tartós partnerem volt, de utólag mindig kiderültek az önző tulajdonságaik és az alkalmazkodási készségük korlátai. Kár, hogy csak egy életünk van,ezért minden szakaszába az életünknek tapasztalatlanul téblábolunk. Azért így is jobb az élet a halálnál.
2018. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Eva Reichert válasza:
Allj a sarkadra! Mi az, hogy elhagyott???? Te kuldted el!!! Ne hagyd magad, rengeteg fiu van aki jobban mege'rdemel te'ged. Lapozza'l e's emelt fo"vel menj tova'bb.
2018. márc. 11. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!