Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele, mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele, mert már sokat szenvedtem a hibái miatt. Most meg hirtelen megváltozott, vallásos lett. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Azért szakítottam vele, mert nagyon sokszor másképp gondolkodtunk a jövőről a pénzről. Én félretettem volna ő meg nem. Sokszor járt el nélkülem bulikba és félre is kacsingatott. Most hogy kiraktam, átment a másik végletbe, templomba jár, folyton hetek óta bizonygatja hogy ő már Istenre támaszkodik megváltozott és hogy kívánja hogy találjam meg Istent. Ezt arra értette hogy sok mindenben én is hibás vagyok. Mi ez az egész? Képmutatás a hirtelen vallásosságával? Vagy tényleg hibás vagyok mert nem adtam neki esélyt? Annyira össze tud zavarni.
2018. márc. 16. 07:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmi. Idáig nem volt felelossegerzete most sincs csak majd isten lesz aki irányítja azért nem kell felelősséget vállalnia
2018. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Létezhet ilyen, igen. Viszont ehhez neked semmi közöd, mármint nem úgy értem, hogy skh:-), hanem, hogy tőled ez független dolog, hogy ő most megtalálta Istent. Én is találkoztam ilyen emberrel, és ilyenkor nagyon boldognak érzik magukat, és azért mondják, hogy remélik, te is átéled azt a fajta találkozást Istennel, amit ő. Nem azért mondja, mert vádol téged, hanem, mert tényleg ezt kívánja neked, de mindenki másnak is.

Ez csak egy kicsit véletlen egybeesés, hogy pont utánad történt, ehhez neked nincs úgymond közöd.


Hagyd őt, ő most új életet kezd. Te is kezdj egy újat magadnak! :-) sok sikert!


Illetve, ha látod, hogy sokat keres, egyszer kipróbálhatod, hogy nyitott vagy arra, amit elmond, vagy ha elhív, és te amúgy szereted őt, akkor egyszer, próbaképp elmehetsz vele, semmire nem kötelez. Aztán, ha nem, nem, te jobbra, ő balra.


Ez nem vádlás a részéről feléd, biztos vagyok benne.

2018. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Manipulációnak tűnik innen. Ráadásul egy buta enber manipulációjának. Ha szereted vigyed, én biztos nem foglalkoznék vele tovább.
2018. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!