Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ferfiak, fiuk, ti mennyi ido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk, ti mennyi ido utan tettetek magatokat tul a szakitason, ha a baratnőddel az utobbi isdoben minden nap veszekedtetek?

Figyelt kérdés

2 ev utan szakitottunk reszben ezert is,de sokat hibaztam,nyilvan ő is. Hogy teszitek ezen tul magatokat,elsosorban fiuk velemenye erdekelne,mert en is az vagyok. Kerestem egy darabig meg a baratnom,vagyis mar az exem,de nem irt vissza csak naponta 1x.

23F



2018. márc. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha naponta veszekednénk huzamosabb ideig, elég könnyen túllépnék, mert elmúlnának az érzelmek. Aztán buliznék, ismerkednék.
2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amint összejöttem egy jobb vagy legalább olyan jó nővel mint az ex volt és le is feküdtem vele.

ez megnyomja a delete gombot azonnal.

2018. márc. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 ev
2018. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen cipőben járok mint te 2 évig voltunk együtt nagyjából az utolsó félév minden napja arról szólt ,hogy veszekedtünk én a szakításkor döbbentem rá mit vesztettem (elvakított a kétségbe esés) aztán mostanában tisztult ki a kép (7 hónap után ) hogy semmit sem vesztettem mert csak lehúzott érzelmileg is meg anyagilag is. Most szilveszter előtt 2 hetet újra találkozgattunk én úgy voltam vele megpróbálom újra hátha összejön aztán kb 3 napja jött össze egy csávóval akivel azon a sziveszteren ismerkedett meg amin én is ott voltam. Persze mondta hogy csak barátok meg stb de megláttam hogy kapcsolatban onnantól kezdve megírtam neki a magamét és megszűnt számomra létezni . (Ennek annyi előzménye van hogy megígérte várni fog rám ugyanis én külföldre jöttem dolgozni hiszen otthon eladósodtam. 2 hónapig tudott várni ennyit róla) most segít nekem a távolság és innentől leszarom mert nagyon csúnyán hátba szúrt. 22f
2018. márc. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!