Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közölnéd a barátnőddel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közölnéd a barátnőddel, hogy bőrkeményedéses a talpa és szeretnéd, ha ápoltabb lenne?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt és zavaró.
2018. jan. 24. 17:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg. Ebben mi olyan nehez? Ez nem egy plasztikai mutet, nem akarod megvaltoztatni.
2018. jan. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Simán megmondanám. Volt ilyen barátnőm, és szóltam neki emiatt. Nem sértődött meg, mondjuk nem bunkó módon mondtam neki. És bevált.
2018. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
58%
Ez most troll kérdés? Komolyan ettől függ egy nő ápoltsága? :O utána meg rinyálnak a pasik, hogy a nők túl sok időt töltenek a fürdőkádban, meg túl sok pénz megy el szépít,ezésre, meg mindenki plasztik...
2018. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
73%
Mondd meg neki, hogy így nem áll fel.
2018. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
21%

Drágám! Tudod, hogy nagyon szeretlek és kívánlak mindig, de még jobban élveznélek, ha a bőrkeményedéseket leszednéd a talpadról! Elmehetünk együtt délután a boltba, van a Schollnak egy remek kréme, az még állítólag a rinocéroszbőrt is megszelidíti! Beszerezhetjük a szükséges dolgokat!


Ennyi!


És elmentek.

vagy ha van neki, akkor nem kell elmenni.

2018. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
Már hiányoztál!
2018. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
Mutasd meg neki a sajátodat, és mondd meg neki, hogy szeretnéd, hogy az övé is olyan selymes legyen.
2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Remek alkalom egy wellness hetvegere, ami tartalmaz manikürt, pedikürt stb.

Aztan par nappal ra emlitsd meg, hogy milyen jol is erezted magad es milyen tehetseges volt a pedikürös.


Ha ebböl sem veszi a lapot, akkor: "Kedvesem, nagyon vonzonak talallak, de, amikor gyönyörü labaidat összecsiszalod, az olyan hangot ad ki, mintha ket smirglit dörzsölnenek egymashoz es engem ettöl a hangtol kiraz a hideg. Tudnal erre egy kicsit figyelni?"

2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

Pl mikor olyan helyzetben latod, akkor szolj , de csak finoman, kedvesen, hogy kicsim, kicsit borkemenyes a sarkad. Nekem is szolt egyszer a baratom a strandon. Nem sertodtem meg. Azota jobban figyelek ra. Van sarokreszelom, azota majdnem minden nap hasznalom, plusz a dm-ben talaltam ilyen 25%os urea tartalmu kremet direkt sarokrepedesre, diabetikusoknak ajanlott, akik sarokreszelot nem hadznalhatnak. Egesz jo, de tenyleg napi 2-szer kell hasznalni. Esetleg ezeket ajanlhatod neki.

Egyebkent, nem biztatlak hazugsagra, de szerintem ilyen kenyes temaknal jo ugy eloadni a dolgot, hogy pl. neked is volt ilyen problemad regebben, te se forditottal ra figyelmet, stb.., aztan igy es igy sikerult javitani a helyzeten. Ezzel maris nem tamado jellegu a megjegyzesed, hanem benne van az empatia, az hogy nem annyira ciki a dolog, hiszen massal is elofordult mar es raadasul praktikus tanacsokkal ellatod, hogy neked mi valt be.

2018. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. jan. 24. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!