Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha folyamatosan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha folyamatosan az exét nézegeti már hónapok óta?

Figyelt kérdés

A barátnőm majdnem napi szinten akár többször is nézegeti az exét Facebookon, van hogy kimarad 2 nap de annál több nem igazán. Késő este rákeres és kora reggel megint... mit tud nézni annyit rajta és ráadásul minek mikor ő hagyta el és jött össze mással, jelenleg is párkapcsolatban él... nem mániás ez egy kicsit?

(Lány vagyok és a barátnőmről van szó)


2018. márc. 20. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Olyan mint bármelyik másik kapcsolatfüggő lány aki pusztán játszmázásból van együtt ezzel-azzal.
2018. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. Valószínűleg nem működött de attól még érez valamit és "gyógykapcsolatban van". Az is lehet, hogy megbáta időközben a döntését. De általában, aki nagyon nézegeti, az nincs túl rajta.


Elnézést az indiszkrét kérdésért, de honnan látod, hogy nézegeti majdnem napi szinten?

2018. márc. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sok évig volt az exével. De szerintem sem szereti a mostani párját különben eszébe sem jutna az exe, vagy legalábbis nem ennyire mániákusan nézegetné
2018. márc. 20. 10:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megbánta és most ábrándozik, hogy de szép lenne ismét. Kérdés, hogy milyen a jelenlegi kapcsolata, valószínű nem a legjobb, ha az exével van elfoglalva
2018. márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Jaguar-Warrioral értek egyet.
2018. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta szakítottak?

Én is szakítás után még nézegettem majdnem hogy napi szinten, aztán szépen lassan, elkezdtem letiltani innen-onnan. Mi a távolság miatt szakítottunk, közösen. Én mondjuk pasira nézni sem tudtam addig míg éreztem iránta valamit. Kemény 6-7 hónap után végre elkezdtem randizni, szakítás után 8 hónappal megtaláltam a mostani páromat. Addigra az exem gondolata sem ébresztett bennem semmilyen érzelmet. Úgy gondolom a barátnőd kapcsolatfüggő, amíg nem tudja lezárni a múltat, addig sajnos ez lesz vele. És ezzel sajnos másoknak is fájdalmat okoz pld. a mostani párjának, ami nem csak önzőség, de hatalmas felelőtlenség.

2018. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mar lassan egy éve szakított a sraccal, azóta mással el együtt a srácnak lett új kapcsolata. És nyilvánvalóan faj neki hogy jól megvannak, öt meg el is felejtette, nem is keresi mar. Pedig neki kellett volna túl lépnie hamarabb hiszen ő ment egy másik kapcsolatba.... nem ertem mi ez a megszállottság ha egyszer azt hangoztatja h nem volt mar vele boldog és elvesztegetett idő volt az egész
2018. márc. 20. 22:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Az igazssàg az igy az exét sohasem fogja elfelejteni .Én nem nézegetem egyikét sem nincs értelme ha akkor nem működött akkor most sem fog .
2018. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudja magában lezárni, biztos, hogy még szereti, de kár más embert az orránál fogva vezetni, így soha sem lesz boldog. 1 év azért bőven elég arra, hogy feldolgozza a történteket... Szerintem hagyd rá, majd túllép rajta, ha nem akkor kórosan nem normális.
2018. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az a nem normális, ha valaki nem nézegeti, vagy ha összekeveri a nézegetést az érzelmekkel. Én is állandóan nézegetek mindenkit, exeket, idegeneket, inspirálódás. Ha látsz egy jó kaját exed adatlapján, lehet megcsinálod otthon.
2018. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!