Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lépjek túl ezen? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen? Mit csináljak hogy ne erre gondoljak folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nem tudok elfelejteni egy lányt akivel eléggé hirtelen szakadt meg a kapcsolatom de a mai napig rá gondolok holott neki már van párja...Szeretném elfelejteni és továbblépni minden téren...Nekem azóta nem nagyon megy az ismerkedés sőt szinte sehogy..23 éves vagyok..
2016. dec. 1. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A pillanat, amikor elképzeled, hogy éppen más dugja és elélveznek...nem elég erős?
2016. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelő!

Ez mind szép és jó de sajnos a kérdés nem ez volt.

2016. dec. 1. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:

-hirtelen szakadt meg a kapcsolatom-


ez mit takar?

rendesen meg tudtátok beszélni,nem maradt benned kimondatlan szó?

2016. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtuk rendesen megbeszélni mert aznap este mindketten ittunk egy picit és ő valószínű azt gondolta hohy leitattam csak azért hogy megfektessem pedig erről szó se volt...Ő elrohant és azóta én nem tudok ezen túllépni pedig ideje lenne mert neki már ment a túllépés...
2016. dec. 1. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
lehet h beszélnetek kellene,tisztázni..
2016. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen régen volt?

Mennyi idő az, ami után még nem voltál képes túllépni rajta?


Amúgy nekem is volt egy ilyen szitum, de sikerült elmúlnia... mondjuk tegyük hozzá, hogy négy évbe telt, de sikerült :D


És azóta megfogalmaztam magamnak, hogy az idealizálás miatt volt. Amikor még "együtt" voltatok, akkor tökéletesnek láttad. Aztán eltűnt és te továbbra is annak láttad. Ami a legrosszabb, hogy utána nem találkozol és nem beszélsz vele. Mert így csak a fejedben egy elképzelt képet látsz és nem ŐT sajátmagát mint húsvér ember, aki nem tökéletes. A fejedben elképzelt kép egy idealizált tökéletesített mása az ő valójának, ami miatt tényleg nem lehet tovább lépni rajta, hiszen tökéletesnek látod.


Tudatosan el kell kezdeni keresni a hibáit. Írj róla listát nem tom... vagy beszélgess vele sokat és jöjj rá, hogy valójában idegesítő és önző, gyáva, gyerekes, irányítás mániás... vagy éppen amilyen. Nem szabad tökéletesnek látnod, mert nem az, ahogy egyik ember sem az.

2016. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!