Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom hirtelen egyik napról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hirtelen egyik napról a másikra szakítani akar, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Korábban is voltak veszekedéseink nagyjából pár hónapja amióta összeköltöztünk, két hete volt egy nagyobb, de utána megbeszéltük és úgy tűnt jóra fordul a dolog. Sokat voltunk együtt, nevettünk, kirándultunk. Nem láttam rajta semmi rosszat, éreztette, hogy szeret, és nem mondta, hogy gond van. Nyári programokat is tervezgetett. Erre tegnap közölte, hogy ő nem bír elviselni, mert hogy sok dolgon kiakadok, és betelt nála a pohár.

Szakítani akar, és külön fogunk költözni.

Engem nagyon hirtelen érintett ez. Mit tegyek?


24L


2018. márc. 23. 16:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%

Az a baj ezzel, hogy csak akkor lehetne mormális választ adni, ha hallanánk a másik fél véleményét is.

Ő akar szakítani, te sem tudod pontosan miért, mi sem tudjuk.

2018. márc. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ő azt mondta, hogy nem bír elviselni, és úgy érzi nem velem fog hosszútávú kapcsolatban lenni.


De nem is pontosan azért írtam, hogy itt igazságot tegyetek, hanem hogy mit tegyek... Hogyan éljem ezt túl, már most nagyon fáj, pedig még nem szakítottunk. Meg akarjuk próbálni külön költözve, hátha csak elkapkodtuk a dolgot, de ez kb halottnak a csók... Én szeretnék felkészülni a legrosszabbra.

2018. márc. 23. 16:40
 3/25 anonim ***** válasza:
72%

>Ő azt mondta, hogy nem bír elviselni, és úgy érzi nem velem fog hosszútávú kapcsolatban lenni.


Ezek nem OKOK. Ezek KÖVETKEZMÉNYEK. Mik a pontos okai, hogy ide jutott a kapcsolat? Mik azok a konkrét problémák, amiket nem tudtatok megoldani?

2018. márc. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én sem tudom. :(

Korábban azért voltak veszekedések, mert úgy éreztem keveset törődik velem, miután odaköltöztem hozzá, egyre kevesebbet mentünk el erre-arra, inkább otthon voltunk. Mielőtt nála laktam úgy kellett szólni neki, hogy beszéljünk mindennap. Ő azzal érvelt, hogy nem tudom vele normálisan közölni ha valami bánt, és hogy ő sokat tett a kapcsolatunkért amit én nem értékelek.

Szerinte féltékenykedem mindenre. A szüleinél lakunk, ami miatt szintén van feszültség bennem.

2018. márc. 23. 16:50
 5/25 anonim ***** válasza:

Nincs értelme külön költözni, attól nem jön helyre semmi sem

Kérdezd meg, hogy mit tudsz tenni azért, hogy működjön. Erre vagy mond valamit, vagy nem. Ha hajlandó beszélni, akkor -tök jó.

Egyébként engedd el, nincs értélme ezek után külön lakni.

2018. márc. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, de ő se tudta.
2018. márc. 23. 17:10
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Szánalmasnak tartom azt, ha valaki így szakít, hogy nem ül le megbeszélni a problémákat, hanem azonnal szakít. Ez jól mutatja, hogy mekkora az inteligenciája. Le kell ülni és elmondani mi nem tetszik a másikban, ha nem sikerül megoldani, vagy kompromisszumokat kötni akkor nyilván a szakítás a megoldás. De így ezzel nyitni, hogy szakítani akar...

Gondolj bele hogy mindig ez lesz? Valami nem tetszik neki és szakít? Tényleg csak a szánalom jut róla eszembe!

2018. márc. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ez most engem nagyon hirtelen értintett. Korábban is feljött, hogy szétmegyünk, mert amióta összeköltöztünk, nagyon sok a vita, de akkor ő kérte, hogy adjunk esélyt a dolognak. Adtunk, minden jó volt, az elmúlt időszakban, erre tegnap ezzel jön. Igen volt kiakadásom tegnap, olyan dolog/dolgok miatt amin mások is kiakadnak, egy olyan volt amit utólag én sem érzek magamtól jogosnak, azt be is ismertem. De az elmúlt héten pl lehúztak minket 30 ezer forinttal, ami nem kevés, és igen kiakadtam és mérges voltam emiatt. Ő azt mondta, hogy ezeket a kirohanásokat tőlem nem tudja kezelni, és szerinte mindent meg lehet oldani, és nyugodtabbnak kéne lennem. És hogy ezek már az utolsó cseppek voltak a pohárban... Ezek szerint korábban is bántotta a dolog, de nem szólt róla. :(
2018. márc. 23. 17:36
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem szólt róla? De hát írtad, hogy folyamatosan veszekedtetek....nem gondolod, hogy ebbe azért bele lehet fáradni?
2018. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbantani, tavol alljon ez tolem, de szerintem te valamifele "tagadasban" elsz ezzel a kapcsolattal kapcsolatban. Csak a jot probalod meglatni, es a rosszak hatasat nem veszed figyelembe, es emiatt sokkolodtal le, hogy a parodnal betelt miattuk a pohar. Pl. nezd csak meg: azt irod, hogy mar eleve odaig fajult a helyzet, hogy eselyt kellett adni a folytatasnak, de utana minden jo volt az utobbi idoszakban, holott utana irod, hogy 2 hete is nagyobb veszekedes, tegnap is stb. İgy nem lehet elni. Ha ez a jo idoszak, akkor milyen lesz veled a legrosszabb?
2018. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!