Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar a barátnőm, lehet valami megoldás?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy még szeret de valami miatt lehet mégsem akar velem lenni. Szerintetek itt még helyre lehet hozni a kapcsolatot?

Ti voltatok már ilyen helyzetben bármelyik félként?


2017. márc. 10. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Keress hirtelen nettó 600-at és nézz ki legalább egy Brad Pittnek. Hirtelen alatt 1-2 napot kell érteni, de ha megy tegnapra, az se baj. Amennyiben ez a határidő túl szűk, akkor már nem érdemes próbálkozni.

Egyébként, hogy válaszoljak is, a legjobb amit mondhatsz neki "rendben, pakolj"

30/f

2017. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Részemről ha már eljutok a szakításig, akkor nem fog megváltozni a véleményem, akármi is történik. Nem 2 nap alatt jut idáig az ember.

Szakítottam már úgy, hogy nagyon szerettem az exem, de tényleg összeférhetetlenek voltunk, boldogtalan voltam vele és nem sikerült változtatni a problémákon. Persze amikor szakítottam, akkor jött ezerféle ígéret és akkor nagyon is megvolt az igyekezet, de ekkor már késő volt, biztos voltam benne, hogy csak addig tart a "változtatok" láz, amíg újra nincs nyeregben - ha valaki akkor nem akarja megerőltetni magát, amikor felmerül a probléma és leülnek a felek többször megbeszélni, az már veszett ügy szvsz. Mai napig fennáll nála amúgy az a viselkedés, ami miatt akkor szakítottunk (közös ismerősök által tudom), szóval nem tévedtem nagyot. Amikor velem szakítottak, akkor pedig méltósággal elengedtem az illetőt, ha már eldöntötte, hogy nem boldog velem, akkor nem fogom magam ráerőszakolni.

2017. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Eleve el se mondja hogy mi baja... Ez milyen undorító? Valószínűleg nem keresel eleget, vagy már talált jobbat.

Azt mondd, hogy akkor pakoljon, de rohadt gyorsan.

Hölgyeim, lehet lepontozni, ahogy szokás :)

2017. márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos vagyok benne, hogy ez nem úgy jött, mint derült égből villámcsapás, nyilván egy folyamat végére tette így fel a pontot a lány.

Én is szakítottam már, ráadásul életem szerelmével úgy, hogy a szívem szakadt meg, de millió és millió beszélgetés után sem javult a probléma, ami számomra élhetetlenné tette a kapcsolatot.

Te is biztos tudod az okot, időben kellett volna észbe kapni!

2017. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondtak már nekem hasonlót, és én is kerestem akkor a megoldást, de aztán rájöttem, ha valaki menni akar, akkor azt el kell engedni...
2017. márc. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%

Szakíts Te vele. És utána ne is keresd. Ha menni akar akkor menjen. Most ha tovább próbálkozol miután kijelentette ezt, azzal csak magadat alázod meg.


25f

2017. márc. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Pedig úgy ért ez engem mint derült égből a villámcsapas. Persze néha voltak kisebb viták de sosem fajultak el, mindig megbeszéltük és utana mintha mi sem történt volna. Most ez a szakítás dolog nem tudom honnan jött neki, teljesen jól megvoltunk és összeköltözést is terveztük már. Számomra semmi alapja nincs ennek viszont tényleg nem mondja el, hogy mi miatt van ez és már makacsodkosik, nem válaszol az üzenetemre, megbeszélni sem hajlandó és egy elvileg felnőtt emberről beszélünk, nem tévesztettem el a kategóriát sem.

A válaszokat azért köszönöm, nyilván nincs mit tennem és fájó szívvel de el kell őt engednem.

2017. márc. 11. 09:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Mennyi ideig voltatok együtt?

Mindkét részről a szülők, hogy viszonyultak a kapcsolatotokhoz?

Elfogadtátok egymás baráti körét?

Nem követtél el valamit, amit megtudhatott?

Lehetséges, hogy neki jött egy harmadik?


Ezek mind olyan kérdések, amik fontosak lennének, ha segíteni akarunk.

2017. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!