Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakítani akar, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakítani akar, de én még szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval én és a barátnőm is 18 évesek vagyunk. 1 éve vagyunk együtt. Nekem ő az első, minden értelemben. Neki volt már korábban is kapcsolata. Szóval, azt mondta nekem valamelyik nap, hogy nagyon szeret engem, de szerinte, egy fiatalabb lánnyal kellene lennem, mert ott tudnék férfi lenni. Úgy érzi, ő hordja a nadrágot a kapcsolatban. Ezen megígértem, hogy változtatni fogok és meg is adta az esélyt. Jelenleg mindent megteszek, hogy visszaszerezzem, de a helyzet egyre rosszabb. Azt mondta, elfáradt. Most érzem, hogy eddig sajnos nem becsültem meg igazán. Most érzem, hogy szerelmes vagyok. Küzdök, de már a szemembe sem mondja, hogy szeret. Nem szeretném feladni, mit csináljak?

2017. máj. 26. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most légy férfi és fogadd el...Bocsi haver, fiatal vagy még, jön majd jobb.
2017. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
így jártál.. nem kellett volna elhanyagolni.
2017. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni, valakiben vagy meg van a tökösség, vagy nincs.
2017. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyjd. Barmit is de hiaba teszel. nem becsulted. Erre mondhatjak egy not meg is kell tudni tartani. De ha hiaba voltal jo de megse kellesz mar akkor ezt nem lehetne mondani. En 2 nohoz hiaba voltam jo. Elhagytak ujert. Agresszivek alkeszek ok. Ugy kell nekik. Nem fiatalabb lany kell hanem 25 felettiek. De kozottuk is sok a ribi. Aztan nemcsak a kemiara kene hagyatkozni.hanem elvarasokat celokat terveket kozolni. Aztan ha ismerkedeskor nem talkoznak a dolgaitok akkor hagyjd. Menni jonni programokat csinalni. Egyutt kulon menjetek szorakozni. De sose hanyagold a barataid hobbijaid.Fiatal vagy elj. Ne kapcsolatokra pazarold az idod. Olyan dolgokat csinalj amikre vissza tudsz emlekezni.
2017. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd a fenébe. Azért vagy ennyire szerelmes és azért ragaszkodsz hozzá ennyire mert még nincs tapasztalatod más nőkkel. Én ugyan ilyen voltam 18 évesen mint te. De az évek során az ember rájön hogy rengeteg nő van még a világon és ha az egyikkel nem jön össze hosszútávon, majd lesz más akivel igen. Az elején rossz érzés (én is átéltem) de az élet megy tovább.
2017. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is ebben a helyzetben vagyok. Bar kezdem megforditani a dolgot,h o teper. De ha megis kirug, szivesen ismerkedek veled majd :)

N

2017. máj. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magyaru nem voltál igazám férfi,és inkább Ő irányitott stb mint Te.

Ha szeretne akkor szerintem nem akarna szakitani.Se azt hogy Te mással legyél.


Engedd el ha menni akar.Fiatal vagy még.Lesznek csajaid,nála sokkal jobbak,ès hosszabb kapcsolatok.

Ne fuss utána!

2017. máj. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szakításhoz egy ember is elég... de nem értem, hogy mit jelent, az, hogy szakítani akar?

Akkor szakított már volna, nem?

2017. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!